Experience Talks: Çalışan deneyimini nasıl tasarlamalısınız?

Experience Talks'un ikinci bölümünde çalışan deneyiminin nasıl tasarlanması gerektiği derinlemesine konuşulacak.

Akbank'ın katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz Experience Talks canlı yayın serimizin ilk bölümünde müşteri deneyiminin nasıl tasarlanması gerektiğini detaylıca konuşmuştuk. Experience Talks'un ikinci bölümünde ise çalışan deneyiminin nasıl tasarlanması gerektiği derinlemesine konuşulacak.

Experience Talks serimizin ikinci canlı yayının 20 Nisan Salı günü saat 11.00 - 12.00 aralığında 1 saat olarak gerçekleşeceğini de paylaşalım.

Experience Talks'un ikinci bölümünde konuşulacak konular arasında uzaktan ve hibrit çalışma, işe yeni başlayan çalışanların deneyimi, değişen kurum ve çalışan kültürü ve insan kaynakları özelinde kullanılan dijital servisler gibi önemli konular yer alıyor.

Pandemi ile birlikte kökünden değişen iş dünyasındaki deneyimlere ve bu deneyimlerin kısa süre içindeki değişimlerine yakından baktığımız Experience Talks'un ikinci canlı yayını Webrazzi'nin içerikten sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Buğra Ferah moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Canlı yayınımızın konuşmacıları arasında ise GittiGidiyor İnsan ve Kültür Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Murat Yüksel ve Akbank İnsan ve Kültür Genel Müdür Yardımcısı Pınar Anapa bulunuyor. İyi seyirler.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.