Market kategorisine Amazon Türkiye de girdi: Gıda ve içecek kategorisi açıldı

Yaklaşık 3 yıldır aktif olarak hizmet veren Amazon Türkiye, e-ticaret sitesine yeni bir kategori eklediğini duyurdu.
Market kategorisine Amazon Türkiye de girdi: Gıda ve içecek kategorisi açıldı

Günümüzün en önemli e-ticaret markalarından biri olan Amazon'un ülkemizde hizmet vermeye başladığını 2018 yılında sizlere aktarmıştık. Yaklaşık 3 yıldır aktif olarak hizmet veren Amazon Türkiye, e-ticaret sitesine yeni bir kategori eklediğini duyurdu.

Edindiğimiz bilgilere göre Amazon Türkiye'de gıda ve içecek kategorisi açıldı. Amazon Türkiye'nin gıda ve içecek kategorisi içinde konserve gıda, alkolsüz içecekler, atıştırmalıklar, makarna ve baklagiller gibi seçenekler yer alacak. Kategori içinde hem yerli hem de yabancı markaların ürünlerinin yer alacağını da ekleyelim.

Konuyla ilgili Amazon Türkiye'nin hazırladığı görseli ise aşağıda bulabilirsiniz.

Gıda ve içecek kategorisinin açılışına özel olarak önemli bir indirim uygulanacağını da paylaşalım. Edindiğimiz bilgilere göre gıda ve içecek kategorisinden alışveriş yapan Amazon.com.tr müşterileri Pepsi, Julius Meinl, Nish Coffee, Lindt, Calve ve Dr. Oetker gibi popüler markalara ait stoklarla sınırlı seçili binlerce ürüne 7-13 Nisan tarihleri arasında açılışa özel yüzde 60’a varan indirimlerle sahip olabilecek. 

Amazon Prime üyelerinin kendilerine özel fırsatlardan yararlanabileceklerini de ekleyelim. Amazon.com.tr’yi hizmete açtıklarından bu yana müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için durmaksızın çalıştıklarını dile getiren Amazon.com.tr Ülke Genel Müdürü Richard Marriott, bu doğrultuda, ürün seçkilerine ‘Gıda ve İçecek’ kategorisini eklemekten mutluluk duyduklarını da sözlerine ekledi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.