SPONSORLU

İdenfit Geliştirilmiş Performans Değerlendirme Modülünü ve E- İmza Özelliğini Kullanıcıların Hizmetine Sundu

İdenfit İK yazılımı, geliştirilmiş performans değerlendirme modülünü ve e-imza özelliğini kullanıcıların hizmetine sundu.
İdenfit Geliştirilmiş Performans Değerlendirme Modülünü ve E- İmza Özelliğini Kullanıcıların Hizmetine Sundu

Veriye Dayalı bir İK Yönetimi İçin: İdenfit Performans Değerlendirme Modülü

Performans değerlendirmede İK analitiği, şirketlerin işletme performansını artırma yolunda çalışanların neye ihtiyacı olduğunu, ölçülebilir ve raporlanabilir verilerle daha iyi anlamasını hedefliyor. Veriye dayalı bir İK yönetiminin önemini vurgulayan İdenfit Ceo’su Onur Bayındır “İK yazılımı trendlerinde İK analitiği ve dolayısıyla performans değerlendirme bu yılın en önemli konu başlıkları arasında yer alıyor. Kurumsallaşan İK departmanlarında performans yönetiminde  ölçülebilir veriye ve raporlanabilir veri analizine büyük ihtiyaç var.” diye belirtirken İdenfit performans değerlendirme modülünü bu doğrultuda yeni özelliklerle zenginleştirdiklerini ifade ediyor. 

Geliştirilmiş İdenfit performans değerlendirme modülü bu noktada çalışanların performansını hedef ve yetkinlikler bazında 360 derece olarak İK analitiğinden faydalanarak ölçmeye olanak tanıyor. İdenfit’in kullanıcılarına sağladığı, hazır ve kişiselleştirilebilir performans değerlendirme paneliyle performans beklentileri sisteme net olarak tanımlanabiliyor. Performans değerlendirme sürecinde gidişata yönelik “Eğitime ihtiyacın mı var?” gibi geliştirici geri bildirimler almanın yanında değerlendirme tamamlandığında sonuçlar SMS, e-posta ya da bildirim olarak da gönderilebiliyor. Performans değerlendirme sonuçları doğrultusunda çalışan performansını geliştirecek aksiyon  planı oluşturulabiliyor.  

İdenfit E-imza Özelliği İK’nın İmza Sürecini Hızlandırıyor

İdenfit İK yazılımının son dönemde en çok talep gören bir diğer özelliği ise kullanıcılarına sağladığı e-imza desteği. İdenfit e-imza özelliği ile İdenfit sistemine yüklenen bordro, izin çizelgesi ya da iş sözleşmesi gibi sınırsız sayıda evrak ve dokümana hukuki geçerlilik kazandırmak mümkün. Özlük dosyası, evrak & doküman modülleriyle İK’nın tüm evrak sürecinde dijital dönüşümü hedefleyen İdenfit, e-imza desteği ile İK departmanlarının imza süreçlerini de hızlandırıp dijitalleştiriyor.

Islak imzaya eşdeğer ve takibi kolay elektronik imza sayesinde İdenfit kullanıcıları, e-imza ve zaman damgası gerektiren tüm belgelerini İdenfit yazılımı ile elektronik ortamda, hukuki geçerliliği korunarak saklayabiliyor ve yönetebiliyor. Evrak sayısına göre fiyatlandırmada da farklı bir yol izleyen İdenfit, evrak sayısını sınırsız tutarak e-imza özelliğini İdenfit yazılım kullanımı ile personel başı aylık olarak ücretlendiriyor.  

İdenfit 2021 Hedefi: Veriye Dayalı İK ve Mobilite

İdenfit yazılımındaki gelişmelerin yanında yeni yıl hedef ve öngörülerinden de bahseden Bayındır konuşmasını şöyle bitiriyor: “Bu yıl hedeflerimiz doğrultusunda dijital İK, İK analitiği, İK’nın tüm süreçlerinde detaylı raporlama ve mobilite konuları bizim için en önemli gündem maddelerimiz arasında yer alıyor. İdenfit yazılımını ihtiyaç ve trendler doğrultusunda sürekli güncelleyip geliştiriyoruz. Modüllerimize yeni özellikler eklerken kullanıcı talepleri de bizim için her zaman rehber oluyor. Bu yıl da kullanıcılarımızın desteği ile alanımızda büyük yenilik ve gelişmelere imza atacağımızı düşünüyorum.”

İdenfit hizmetleri ve avantajları hakkında daha fazla bilgi veya başvuru için idenfit.com/tr ziyaret edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.