Appcircle, tarayıcı tabanlı cihaz kullanım özelliğini duyurdu

Appcircle, pandemi döneminde uzaktan çalışan kullanıcıların kurumlardaki ortak test cihazlarına erişim sorununu çözmeyi hedefleyen ve şirketlerin test cihazı maliyetlerini düşüren yeni bir hizmeti kullanıcılarına sundu.
Appcircle, tarayıcı tabanlı cihaz kullanım özelliğini duyurdu

Mobil projeler için derleme ve yayınlama platformu olarak hizmet veren Appcircle girişiminden ilk olarak geçtiğimiz Eylül ayında sizlere bahsetmiştik. Bugün ise yeni bir haber ile karşımıza çıkan Appcircle, tarayıcı tabanlı cihaz kullanım özelliğini duyurdu. 

Paylaşılan bilgilere göre Eylül ayında gerçekleştirdiği lansman ile birlikte 5 bini aşkın kullanıcıya ulaşan Appcircle, pandemi döneminde uzaktan çalışan kullanıcıların kurumlardaki ortak test cihazlarına erişim sorununu çözmeyi hedefleyen ve şirketlerin test cihazı maliyetlerini düşüren yeni hizmetini kullanıcılarına sundu.

Tarayıcı tabanlı cihaz erişim hizmeti sayesinde kullanıcılar, uygulamalarını kapsamlı bir test havuzu ile tarayıcı içinde test edebilecek. Appcircle aynı zamanda, Android 4’ten 10’a, iOS 8’den 14’e yayılan geniş bir cihaz havuzunda mobil uygulamaları tarayıcı üzerinden de çalıştırabiliyor.

Bu sayede uygulama geliştiriciler, iOS ve Android platformlarında yer alacak olan projelerini gerçek cihaz deneyimi ile ön izleme şansına sahip olabiliyor ve proje yöneticileri bu deneyimi iş birimleri veya kapalı sistem müşterileriyle e-posta yoluyla paylaşabiliyor. 

Mobil DevOps konusunda uçtan uca çözüm sunma hedefi ile yola çıkan Appcircle, mevcut paket seçeneklerine ek olarak, emülator özelinde kullanım limitlerini şekillendiren yeni bir paket de kullanıcılarına sundu. Son olarak Appcircle’ın tüm özelliklerini ücretsiz paketiyle deneyebileceğinizi de ekleyelim.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.