Bulut tabanlı ve yapay zeka destekli sosyal medya yönetim platformu RADAAR, TechOne’dan yatırım aldı

Birden fazla sosyal medya hesabını yönetmek için özel olarak tasarlanmış yapay zeka destekli sosyal medya yönetim platformu RADAAR, 5,9 milyon TL değerleme ile TechOne’ dan tohum yatırımı aldı.
Bulut tabanlı ve yapay zeka destekli sosyal medya yönetim platformu RADAAR, TechOne’dan yatırım aldı

Birden fazla sosyal medya hesabını yönetmek için özel olarak tasarlanmış yapay zeka destekli sosyal medya yönetim platformu RADAAR, 5,9 milyon TL değerleme ile TechOne’ dan tohum yatırımı aldı. Mustafa Ercan Zırh tarafından kurulan RADAAR, sunduğu yapay zeka destekli ve bulut tabanlı platform ile birden fazla sosyal medya hesabı yöneten herkesin tüm sosyal medya hesaplarını tek bir yerden zahmetsizce yönetmesine olanak sağlıyor.

RADAAR, kullanıcıların Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter, YouTube ve Pinterest gibi sosyal medya kanallarını tek bir platformdan yönetebilmesine imkan verirken, bulut tabanlı ve yapay zeka destekli altyapısı sayesinde çok daha kolay ve verimli bir yönetim deneyimi sağlıyor. RADAAR sunmuş olduğu bulut tabanlı platformuyla müşterilerine farklı markalar için çalışma alanları, içerik yayınlama, takipçiler ile görüşme, rakiplerini takip etme, raporlama ve analiz etme gibi özellikler sunuyor.

Sosyal medya yönetimini özellikle kalabalık ekipler için kolaylaştıran ve verimli hale getiren RADAAR, çalışma alanları ile farklı markalara ait tüm sosyal medya hesaplarını gruplayıp, tek bir ekrandan yönetmenize olanak sağlarken, yayınlama özelliği sayesinde de tüm içeriklerinizi tek bir arayüzde planlama ve paylaşabilme imkanı sunuyor. Ayrıca sunduğu görüşmeler özelliği ile de sosyal medya kanallarından gelen mesajların tek bir gelen kutusundan yönetilmesini sağlarken, dinleme özelliği ile kişilerin kendi markası hakkında sosyal medyada konuşulanları takip etmesine yardımcı oluyor.

RADAAR, sunduğu raporlama özelliği sayesinde sosyal medya hesaplarınızın performansını ölçüp bu ağlardaki etkileşim ve verimini arttırmanıza da imkan sağlıyor.

RADAAR Kurucusu Mustafa Ercan Zırh aldıkları yatırımla ilgili olarak şunları söyledi:

Sosyal medya ağlarının pazarlama çalışmaları için ne kadar önemli olduğunu ve bu ağlardaki hesapları tek tek manuel olarak yönetmenin ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu zorluğa bütüncül bir çözüm getirmek için yola çıktık. Platformumuz sayesinde birden fazla sosyal medya hesabı yöneten herkes artık tek bir arayüzden tüm hesaplarını kolayca yönetebilir. RADAAR olarak kısa sürede global pazarda öncü ve ilk akla gelen sosyal medya yönetim platformu olarak bir başarı hikayesi yaratmak istiyoruz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.