Ücretsiz illüstrasyon ve animasyon bankası: Pixel True

Pixel True'da birçok kategoride ücretsiz illüstrasyon ya da animasyon bulmanız mümkün. Üstelik bunları indirmek için herhangi bir üyelik bile oluşturmanız gerekmiyor.
Ücretsiz illüstrasyon ve animasyon bankası: Pixel True

Video oluştururken, yazdığımız yazılar için öne çıkarılmış görsel ararken veya web sitemizi hayata geçirirken stok video ve görsellerden faydalanıyoruz. Ancak alışılagelmiş, ücretli stok siteleri kullanıcıya belirli bir süre tüketim imkanı sunuyor. Hatta aylık üyeliklerde dahi her görseli indirmenize izin verilmiyor. Durum böyle olunca kullanıcı kendine alternatifler aramaya başlıyor. Söz konusu durum illüstrasyonlar için de geçerli. 

Herhangi bir illüstratöre çizim yaptırmanız gerektiğinde ciddi bir bütçeyi de gözden çıkarmanız gerekiyor. Büyük şirketler ya da kurumsal çalışanlar için bu durum herhangi bir sorun teşkil etmese bile bireysel kullanıcıların ya da taze girişimcilerin böyle bütçeleri olmayabiliyor. Bu yüzden ücretsiz illüstrasyon bankası hizmet veren girişimler ciddi anlamda talep görüyor. Pixel True da bu girişimlerden biri. Aslında tamamen ücretsiz diyemeyeceğimiz Pixel True, premium aboneliğin yanında ücretsiz içerikler de sunuyor.

Pixel True'da birçok kategoride ücretsiz illüstrasyon ya da animasyon bulmanız mümkün. Üstelik bunları indirmek için herhangi bir üyelik bile oluşturmanız gerekmiyor. Vektör çizimlerin hem .svg hem de .png uzantılarına ulaşabiliyorsunuz. Animasyonlar ise JSON yapılı şekilde geliyor ve boyutu sebebiyle .gif gibi formatlardan ayrıldığı için dilediğiniz yere hızla yükeleyebiliyorsunuz.

Platformdan daha etkili bir şekilde yararlanmak isterseniz ücretli bir üyelik paketi de mevcut. Yıllık 99 dolar ya da hayat boyu kullanım için 149 dolar ödediğinizde, Pixel True'da yer alan hiçbir tasarım için ücret ödemek durumunda kalmıyorsunuz. Zira platformda, para karşılığı satın alabileceğiniz yüksek kaliteli tasarımlar da bulunuyor. Ancak bana kalırsa Pixel True, ücretsiz kullanımda da birçok fayda sağlıyor ve temel tasarım arayışında olanların işini kolaylaştırıyor.

Platforma buradan göz atabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.