Tesla Tekila'yı satışa sundu, stoklar 24 saatte tükendi

Nosotros Tequila tarafından üretilen 750 ml'lik Tesla Tequila, 250 dolar fiyat etiketiyle Tesla'nın alışveriş sitesinde yerini aldı.
Tesla Tekila'yı satışa sundu, stoklar 24 saatte tükendi

Sıra dışı fikirleriyle gündemin nabzını tutmayı başaran Elon Musk, Tesla için tekila satışına başladı. Tesla Tequila markası, 250 dolar fiyat etiketiyle Tesla'nın alışveriş sitesinde yerini aldı. Şimdiye kadar şapka sweatshirt ve t-shit gibi giyim ürünlerini alışveriş sekmesinde satışa sunan Tesla, Tesla Tequila ile markasına yeni bir perspektif kazandırdı. 

Nosotros Tequila tarafından üretilen Tesla Tequila 750 ml'lik şişelerde alıcının ilgisine sunuldu. Bu arada ürünün satışa sunulması ile 24 saat içinde stokların tükendiğini belirtelim. Satışlar kişi başı iki şişeyle ve sadece ABD eyaletleriyle sınırlı olduğu halde, gösterilen bu ilgi, Elon Musk'ın vizyonunu bir kez daha gözler önüne seriyor. Hatırlarsanız Musk bundan iki yıl önce tekila çıkaracağını duyurmuştu.

Geçmişte bu tekila markası için ‘Teslaquila‘ ismiyle ilerlemek isteyen Musk, şirketin marka tesicili başvurusunda reddedilmesiyle hayal kırıklığına uğramıştı. Yine de görünen o ki; Musk hayallerinden vazgeçmedi. 

En son temmuz ayında sınırlı sayıda ürettiği şortlarla gündeme gelen Musk, hem gündemde kalmanın hem de şirketine az da olsa yeni gelir kapıları yaratmanın hakkını veriyor. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.