iyzico, logosunu ve kurumsal vizyonunu yeniledi

50 binden fazla e-ticaret sitesinin altyapısını sağlayan iyzico, yepyeni bir “iyzico mavisi” ile e-ticaret dünyasında detaylardan arınmış bir iletişimi başlatıyor.
iyzico, logosunu ve kurumsal vizyonunu yeniledi

Sanal POS hizmetiyle e-ticaret dünyasında yeni kapılar açmak için 2013 yılında yola çıkan finans teknolojileri şirketi iyzico, yeni “future flow” imgesi ile vizyonunu genişletiyor ve milyonlarca tüketiciye internet alışverişlerinde daha kolay bir deneyim sunuyor. 50 binden fazla e-ticaret sitesinin altyapısını sağlayan iyzico, yepyeni bir “iyzico mavisi” ile e-ticaret dünyasında detaylardan arınmış bir iletişimi başlatıyor.

iyzico, faaliyetlerinin temelindeki kolaylığı future flow imgesi ile teknik kolaylığın ötesine taşıyor. Future flow imgesi, şirketin yeni logosu ve rengini bütüncül bir bakış açısıyla yansıtıyor ve finansal kapsayıcılığı artırmak hedefine paralel olarak iyzico’yu daha kapsayıcı bir konuma yerleştiriyor. iyzico sunduğu hizmetlerle online ödeme dünyasında, para transferini sağlayan “güvenli nokta” olarak konumlanıyor. Her yaştan ve kesimden tüketici ve her sektörden farklı ölçeklerdeki ticari firmalar arasında güvenilir bir bağ kuruyor. iyzico’nun “future flow” imgesi de bu bağı yansıtıyor.

Aynı anda gerçekleşen binlerce ödeme veya milyonlarca Korumalı Alışveriş işlemi, hareket halindeki akış ile mümkün oluyor. Üç noktanın bir araya gelerek oluşturduğu ok işareti, tüketici, üye iş yeri ve iyzico arasındaki soldan sağa akan hareketi yansıtıyor.

iyzico-PayU Türkiye CEO’su Barbaros Özbuğutu, yeni imgeleri için yalın bir iletişim kurmanın ve kolay anlaşılmanın gereğiydi dedi ve sözlerine şöyle devam etti:

Önceliklerimizden biri tutarlı olmak. Her mecrada aynı tonda yer almak ve herkese aynı ses tonuyla seslenebilmek istiyoruz. iyzico mavisi, detaylardan arınmış bir iletişim kurma hedefimizi yansıtıyor. Görsel dünyamızın yenilenme sürecinin, geleceğe sağlam bir adım atmamızda etkili olacağını düşünüyorum.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.