Uygun fiyata aktif gürültü önleme: Oppo Enco W51 incelemesi

Oppo Enco W31 modelinin yenilenmiş ve gelişmiş versiyonu olan Oppo Enco W51 incelemesi ile karşınızdayız.

Oppo'nun tamamen kablosuz kulaklığı olan Enco W31 modelinin artıları ve eksileri geçtiğimiz Haziran ayında sizlere aktarmıştık. Bugün ise Oppo Enco W31 modelinin yenilenmiş ve gelişmiş versiyonu olan Oppo Enco W51 incelemesi ile karşınızdayız.

Kulaklık tasarımı olarak selefi olan Oppo Enco W31 modeli ile tamamen aynı olan Oppo Enco W51, yenilenen ve boyutları küçülen bir şarj kutusu ile geliyor. Doğal beyaz ve ışıltılı mavi olmak üzere 2 renk seçeneği sunan Oppo Enco W51, 55,5 gram ağırlığında.

7mm dinamik sürücülere sahip olan Oppo Enco W51, toplamda 6 adet mikrofona sahip. Uygun fiyatlı bir alternatif olmasına rağmen aktif gürültü önleme teknolojisine de sahip olan Oppo Enco W51, bu konuda oldukça başarılı bir performans sergiliyor.

Dokunma ile kontrol özelliğine de sahip olan cihaz, sol kulaklığa iki kere dokunulduğunda aktif gürültü önleme özelliğinin açılıp kapanmasını sağ kulaklığa iki kere dokunulduğunda ise şarkı geçişlerini kontrol etmenize olanak sağlıyor. Her iki kulaklığa da üç kere dokunduğunuzda sesli asistana ulaşabiliyorsunuz.

Bluetooth 5.0 bağlantı teknolojisi sayesinde 10 metreye kadar menzil sunan Oppo Enco W51, kulaklıklarında 25, şarj kutusunda ise 480 mAh büyüklüğünde bataryalara sahip. Tam şarj ile 4 saatlik bir pil ömrü sunan cihaz, kutu desteği ile birlikte ise 24 saate varan bir pil ömrü vadediyor. Son olarak kulaklığın fiyatına gelecek olursak Oppo Enco W51 modeli ülkemizde 899 TL fiyat etiketi ile satılıyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.