Çocuklar için üretilen Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı satışa sunuldu

Ürün gamında oldukça değişik bir ürünle karşımıza çıkan Martı, çocuklar için üretilen Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı modelini Trendyol üzerinden satışa sundu.
Çocuklar için üretilen Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı satışa sunuldu

Geçtiğimiz Temmuz ayında elektrikli scooter kiralama girişimi Martı'nın 25 milyon dolar yatırım aldığını sizlere aktarmıştık. Bugün ise oldukça ilginç bir haber ile karşımıza çıkan Martı, çocuklar için üretilen Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı modelini Trendyol üzerinden satışa sundu.

Yeşil ve siyah renklerine sahip olan 3 tekerlekli bir scooter olarak karşımıza çıkan Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı, temelde Pilsan'ın Cool Scooter modeli ile tamamen aynı tasarıma sahip.

Sınırlı sayıda üretilen Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı modeli, Trendyol üzerinden 199 TL fiyat etiketi ile satışa sunuldu. Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı modelinin elektrikli bir model olmadığını da belirtelim.

Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı ürününün direkt olarak Martı Tech tarafından satışa sunulduğunu ve firma tarafından satışa sunulan tek ürün olduğunu da ekleyelim. Martı'nın çocuk scooter'ı haricinde halihazırda kullanımda bulunan scooter'ları satışa sunup sunmayacağı ise merak konusu.

Dilerseniz Yeşil Çocuk Scooterı Mini Martı ürününe buradan ulaşabilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.