DüğünBuketi.com, Çeyiz Listem ile DüğünYardımcısı.com’u satın aldı

Her ay 500 bin kişinin düğününü planlamak için ziyaret ettiği bir düğün portalı olan DüğünBuketi.com, DüğünYardımcısı.com'u ve düğün planlama uygulaması Çeyiz Listem'i satın aldı.
DüğünBuketi.com, Çeyiz Listem ile DüğünYardımcısı.com’u satın aldı

Evlenen her üç çiftten birinin düğün mekanlarından veya düğün firmalarından fiyat teklifi aldığı ve her ay 500 bin kişinin düğününü planlamak için ziyaret ettiği bir düğün portalı olan DüğünBuketi.com, DüğünYardımcısı.com'u ve düğün planlama uygulaması Çeyiz Listem'i satın aldı.

2015 yılında İçerik Bulutu tarafından kurulan DüğünYardımcısı.com kısa süre içerisinde düğün alanında en çok tıklanan sitelerden biri oldu. Başlangıçta sadece blog içerikler üreten site, DüğünBuketi.com’a geçtikten sonra tüm düğün mekanları ve firmaları bir araya getiren bir düğün portalına dönüştü.

Çeyiz Listem bir çeyizde olması gereken tüm ürünlerin hazır listesini içeren bir uygulama olarak hizmet veriyor. Çeyiz Listem uygulamasını satın alan DüğünBuketi.com ise uygulamaya yeni özellikler ekledi. Kullanışlı bir ara yüze sahip olan Çeyiz Listem Uygulaması, şu anda 150 binden fazla üyesiyle Türkiye’nin en çok indirilen çeyiz ve düğün planlama uygulamaları arasında yer alıyor. Düğün hazırlığı yapan kişiler için büyük bir kolaylık sağlayan Çeyiz Listem uygulaması, Google Play Store ve App Store’dan indirilebiliyor.

DüğünBuketi.com’un CEO’su Bilgehan Yılmaz, bu satın almalarla beraber Türkiye’de evlenen her iki çiftten birinin, sahip oldukları düğün portalları üzerinden üye firmalara başvurmalarını hedeflediklerini belirtiyor. Yılmaz, başvuran her çifte düğün planlama sürecinde ücretsiz organizasyon danışmanlığı sunduklarının da altını çiziyor. 

DüğünBuketi.com'dan aldığımız bilgilere göre Covid-19 sürecinde mart ve haziran aylarında yaklaşık 100 bin düğün ertelendi. Düğün sektörü olumsuz etkilenmesine rağmen şirket hiçbir çalışanıyla pandemiden dolayı yollarını ayırmadı; aksine ekibi büyütmeye devam ederek Paycore’dan Bünyamin Atik'i Teknoloji Direktörü olarak transfer etti. Şirket, Ar-Ge’ye daha fazla yatırım yapacağını da açıkladı.

2016 yılında Bilgehan Yılmaz tarafından İzmir’de kurulan DüğünBuketi.com, İstanbul, Ankara, Kocaeli, Bursa, Adana, Antalya, Aydın ve Muğla gibi illerde operasyonlarını genişleterek, kurulduğu andan itibaren her yıl 3 kat büyümeyi devam ettirdiğini belirtiyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.