Fintech Talks: Bankacılıkta Sıfır Pürüzlü Gelecek [Canlı Yayın]

Bu hafta Fintech Talks'un "Bankacılıkta Sıfır Pürüzlü Gelecek" adlı üçüncü oturumuna konuk oluyoruz.
Fintech Talks: Bankacılıkta Sıfır Pürüzlü Gelecek [Canlı Yayın]

Facebook'la birlikte finansal servisler ve teknoloji sektöründeki yenilikleri ve gelişmeleri herkesin erişimine açmak için Fintech Talks canlı yayın serisini başlattığımızı daha önce sizlerle paylaşmıştık. Geçtiğimiz iki hafta boyunca Fintech Talks'un iki farklı oturumuyla karşınızdaydık. Bu hafta ise Fintech Talks'un "Bankacılıkta Sıfır Pürüzlü Gelecek" adlı üçüncü oturumuna konuk oluyoruz.

Fintech Talks'un "Bankacılıkta Sıfır Pürüzlü Gelecek" adlı yeni oturumu, önceki oturumlarda da olduğu gibi Arda Kutsal'ın moderatörlüğünde Facebook Mobil Uygulamalar, Telekom ve Finansal Servisler Strateji Lideri Kaan Camgöz'ün ve Garanti Ödeme Sistemleri Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Seçkin Çağlın'ın katılımlarıyla gerçekleşiyor.

Fintech Talks'u hem Facebook.com/webrazzi adresinden hem de aşağıdaki bağlantıdan takip edebilirsiniz. Fintech Talks'un diğer oturumlarına ve daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.

Fintech Talks - Bankacılıkta Sıfır Pürüzlü Gelecek

Fintech Talks'un yeni oturumu, Arda Kutsal'ın moderatörlüğünde Facebook'tan Kaan Camgöz'ün ve Garanti Ödeme Sistemleri'nden Seçkin Çağlın'ın katılımlarıyla gerçekleşiyor.

Gepostet von Webrazzi am Donnerstag, 9. Juli 2020

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.