Garanti BBVA Partners’ın 2020 ilk dönem girişimleri belli oldu

Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı’nın geçtiğimiz ay gerçekleştirilen 2020 dönemi başvuruları sonuçlandı.
Garanti BBVA Partners’ın 2020 ilk dönem girişimleri belli oldu

Garanti BBVA tarafından hayata geçirilen Garanti BBVA Partners Hızlandırma Programı’nın geçtiğimiz ay gerçekleştirilen 2020 dönemi başvuruları sonuçlandı. Programa katılmaya hak kazanan girişimcilerin, işlerini geliştirmek ve sürdürülebilir kılmak için destek alma fırsatı yakalayacağını belirtelim. 

Hayata geçtiği 2015 yılından bugüne kadar 50’den fazla girişimciye ulaşan Garanti BBVA Partners, girişimlerin ihtiyaç duyduğu ofis ve mentorluk ihtiyaçlarına çözüm getirmeyi hedefliyor. Asgari uygulanabilir ürün ve hizmete sahip, üç yıldan kısa süredir faaliyet gösteren, ölçeklenebilir iş modeline sahip tüm girişimlerin başvurabildiği programdan bu yıl yararlanmaya hak kazanan girişimler; Ottan, eTaşın, Tvlyzer, ecording ve Techbros oldu.

Ottan: Farklı disiplinlerden küçük bir ekibin oluşturduğu hayal eden, denemeler yapan, araştıran ve sonucunda inşa eden bir tasarım stüdyosu, inovasyon merkezi, geri dönüşüm ve üretim atölyesi.

eTaşın: Anahtar teslim, evden eve nakliyat hizmeti.

Tvlyzer: Dijital ölçümleme konseptiyle reklamları performans marketing gibi yöneterek ROI artışı vadeden bir TV Attribution aracı.

Ecording: EcoDrone adı verilen ve ecording ekibi tarafından geliştirilen insansız hava araçları ile insanların ulaşamadığı, ağaçlandırılması gereken alanlara tohum topu atışları gerçekleştiriyor.

Techbros: Şirketler için veri depolama, big data, veri görselleştirme ve iş zekası, yazılım çözümleri ve IOT çözümleri sunuyor.

Garanti BBVA Partners’ın yeni dönem girişimcilerinin, Eurasia Invest Yönetici Ortağı Gökhan Alpman, Galatasaray Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Volkan Demir, Mall IQ Kurucu Ortağı Batu Sat ve Garanti BBVA Teknoloji Ödeme Sistemleri Issuing Birim Müdürü Mustafa Şen, Garanti BBVA Teknoloji Dijital Bankacılık Birim Müdürü Özge Çağlar, Garanti Yatırım Kurumsal Finansman Birim Müdürü Metin Özhan, Garanti BBVA Orta ve Büyük İşletme Bankacılığı Direktörü Mustafa Sağlık, Garanti BBVA Küçük İşletme Bankacılığı Direktörü Hakan Öger’den oluşan jüri tarafından seçildiğini hatırlatalım.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.