Webrazzi E-Ticaret 2020'de 4 farklı Workshop olacak!

Konferansımızda sunum ve panellerin haricinde 4 tane oldukça önemli Workshop da gerçekleşecek. Söz konusu Workshop'ların 1'er saat uzunluğunda olacaklarını da paylaşalım.
Webrazzi E-Ticaret 2020'de 4 farklı Workshop olacak!

2020 yılının ilk Webrazzi konferansı olacak olan Webrazzi E-Ticaret 2020'ye sayılı günler kaldı. Ülkemizdeki e-ticaret dünyasını bir araya getirecek olan Webrazzi E-Ticaret 2020 konferansımızı, 26 Şubat 2020 tarihinde Hilton İstanbul Maslak'ta düzenleyeceğiz.

Bu haberimizde ise önümüzdeki günlerde programını açıklayacağımız Webrazzi E-Ticaret 2020'nin Workshop kısmına değinmek istiyoruz. Konferansımızda sunum ve panellerin haricinde 4 tane oldukça önemli Workshop da gerçekleşecek. Söz konusu Workshop'ların 1'er saat uzunluğunda olacaklarını da paylaşalım. Workshop alanlarının limitli kapasitesi bulunmaktadır, dolayısı ile oturumdan 10 dakika önce yerinizi almanızı tavsiye ederiz.

11.30'da başlayacak olan Workshop serüvenimiz "E-Ticarette RPA ile operasyonel rahatlık" ve "Jobs To Be Done in Ecommerce" Workshop'ları ile başlayacak. KRONNIKA kurucu ortağı ve CEO'su Kıvanç Sürel'in gerçekleştireceği "E-Ticarette RPA ile operasyonel rahatlık" isimli Workshop, adından da anlaşılabileceği üzere e-ticarette Robotik Süreç Otomasyonu yani RPA'nin önemine odaklanacak. Son dönemin trend konusu markalara hangi avantajları sağlıyor? Bu yönde yapılan yatırımlar neler? gibi sorulara cevap bulabileceksiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2020'nin bir diğer Workshop'u olacak olan "Jobs To Be Done in Ecommerce" Facebook'ta müşteri çözümleri yöneticisi olarak görev yapan Volkan Şatırtav tarafından gerçekleştirilecek. "Jobs To Be Done in Ecommerce" Workshop'unda e-ticarette reklam harcamalarında yapılması gerekenlere odaklanılacak.

Etkinliğimizin 3. Workshop'unda ise sanal ve artırılmış gerçeklik teknolojilerine odaklanacağız. "Deneyim temelli E-Ticaretin geleceği: Artırılmış Gerçeklik (AR) / XR teknolojileri" isimli Workshop, HoloNext kurucu ortağı Güven Çelikkaya tarafından gerçekleştirilecek. Müşteri deneyimini artırmak isteyen markaların kaçırmamasını tavsiye ederiz.

Son olarak ise Mosanta kurucusu İlyas Teker ile Growth Hack'e yakından bakacağız. İlyas Teker, "E-Ticaret Sektöründe Growth Hack Nasıl Yapılır?" isimli Workshopu ile e-ticaret sektöründe Growth Hack'in nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlatacak.

Webrazzi E-Ticaret 2020 için buradan bilet alabilir, konuşmacılarımıza ise buradan göz atabilirsiniz.

SPONSORLAR

Elmas Sponsor

Platin Sponsor

Altın Sponsorlar

 

Gümüş Sponsorlar

  

Medya Sponsorları

  

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.