Netflix Türkiye'nin ikinci orijinal dizisi olan Atiye'nin teaser fragmanı yayınlandı

27 Aralık tarihinde Netflix izleyicileriyle buluşacak olan Netflix Türkiye'nin ikinci orijinal dizisi Atiye'nin 50 saniyelik bir Teaser'ı yayınlandı.
Netflix Türkiye'nin ikinci orijinal dizisi olan Atiye'nin teaser fragmanı yayınlandı

Netflix Türkiye'nin ikinci orijinal dizisi olacak olan Atiye'nin yayın tarihi belli olduğunu sizlere geçtiğimiz günlerde aktarmıştık. Oldukça kısa bir süre sonra yayınlanacak olmasına rağmen dizinin herhangi bir fragman veya Teaser'ı paylaşılmamıştı.

Bugün ise 27 Aralık tarihinde Netflix izleyicileriyle buluşacak olan Netflix Türkiye'nin ikinci orijinal dizisi Atiye'nin 50 saniyelik bir Teaser'ı yayınlandı. Oldukça ilginç bir konuya sahip olan Atiye, genç ve güzel bir ressamın sürükleyici ve mistik hikayesini konu alıyor.

Dizinin başrollerinde Beren Saat ve Mehmet Günsür'un yer aldığını ve kadrosunda Metin Akdülger, Melisa Şenolsun, Tim Seyfi, Başak Köklükaya, Civan Canova ve Meral Çetinkaya gibi isimlerin bulunduğunu da ekleyelim.

Dizinin yayınlanmasına 1 aydan kısa bir süre kaldığı düşünüldüğünde önümüzdeki dönemlerde başka fragman ve Teaser'lar ile karşılaşabileceğimizi de ekleyelim. Netflix'in kendi YouTube hesabı tarafından paylaşılan videoyu aşağıda bulabilirsiniz. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.