TechCrunch Disrupt'ta Pub Story ile ABD'ye girme planlarını konuştuk
Webrazzi TV

TechCrunch Disrupt'ta Pub Story ile ABD'ye girme planlarını konuştuk

  •  TechCrunch Disrupt SF 2019'a dair izlenimlerini paylaşan Pub Story kurucu ortağı Hande Aykun, ABD'ye açılma planlarını aktardı.

Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla yerinden takip ettiğimiz TechCrunch Disrupt SF 2019 tüm hızıyla devam ediyor. Etkinliğin ikinci gününde sosyal mobil oyun Pub Story'nin kurucu ortaklarından Hande Aykun ile kısa bir röportaj gerçekleştirdik. Aykun röportajda etkinlik kapsamındaki izlenimlerini ve ABD'ye açılma planlarını aktardı. İyi seyirler. 

 

 

 

Yorumlar (2)
  1. Teoride çok güzel duran böylesine bir oyun pratikte vaat ettiğini veremiyor. Kimse 3-5 soru için 50-60 TL ödemez. Hele ki Türkiye de 3-5 TL'lik ücretli oyunlar bile korsan olarak indiriliyorken.

    1. Maksat muhabbet kahve bahane... Bence... Aynı frekansa sahip tek bir kişi dahi olsa iki dünyanın fırsatlarının yan yana gelebilme fırsatına alternatif bir çözüm için ucuz bile. Gerçi ben Pub Story üyesi değilim. Fakat bu marka ve uygulama yeteri kadar tanıtılabilirse ki kurucuları görüldüğü üzere bunu tüm imkanlarıyla yapıyorlar çok değerli bir marka olmaya aday hissediyorum. Şu haliyle dahi başarısı tartışılmaz ben sadece mevcutların artarak devamını diliyorum.

      "Ürün ya da hizmetlerinize güveniyorsanız tek yapmanız gereken onları duyurmaktır." mCan

      Umarım dünyanın her yerinde etkin biçimde kullanılan bir uygulama olur.