Startup Battlefield'ın ikinci gününde sahne alan 9 girişim

Startup Battlefield'ın ikinci gününde sahne alan girişimleri aşağıda bulabilirsiniz.
Startup Battlefield'ın ikinci gününde sahne alan 9 girişim

Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla yerinden takip ettiğimiz TechCrunch Disrupt SF 2019 ile ilgili önemli haberleri sizlere aktarmaya devam ediyoruz. Dün Startup Battlefield'ın ilk gününde sahne alan 9 girişimi sizlere aktarmıştık. Yarın gerçekleşecek finalden önce bugün 9 girişim daha Startup Battlefield sahnesinde yer aldı. Startup Battlefield'ın ikinci gününde sahne alan girişimleri aşağıda bulabilirsiniz.

Osano: Veri güvenliği konusunda çözümler üreten bir girişim olarak karşımıza çıkan Osano, ülkelerin hukuk kurallarına uygun olarak veri güvenliği sağlıyor. 

Vise AI: Yapay zeka destekli portföy yönetim platformu olarak hizmet veren Vise AI, müşterileriniz ile daha iyi ilişkiler kurmanıza olanak sağlıyor.

Civic Champs: Sivil toplum kuruluşlarının ve gönüllülerin kullanabileceği bir mobil uygulama olan Civic Champs, kullanıcılarının daha rahat bir şekilde çalışmalarını hedefliyor.

T4: Saniyeler içinde verileri ve iç görüleri keşfetmenize olanak tanıyan bir platform olarak hizmet veren T4, kullanıcılarını 60 saniyeden daha kısa sürede diledikleri veriye ulaştırmayı vadediyor.

OrbitFab: Odağına uzayı alan bir girişim olarak karşımıza çıkan OrbitFab, gelecekte uzayda benzin istasyonları kurmayı hedefliyor.

Avalow: Tarım çözümlerine odaklanan bir girişim olan Avalow, kullanıcılarının kendi bahçelerinden sebzeler yetiştirmesini hedefliyor.

Criam: Sağlık teknolojilerine odaklanan Criam girişimi, ürettiği bir donanım ürünü sayesinde hayat kurtarmayı planlıyor.

LifeCouple: Oldukça ilginç bir mobil uygulama olarak karşımıza çıkan LifeCouple, yaşadığınız ilişkiyi ölçümlemenize olanak tanıyor.

StrattyX: Algoritma tabanlı bir trading uygulaması olan StrattyX, stratejilerinizi izlemenize ve kontrol etmenize olanak sağlayarak daha başarılı sonuçlar elde etmenize olanak sunuyor.