Ağustos ayında Netflix'te neler var?

Netflix Türkiye, Ağustos ayında da merakla beklenen içeriklerini yayınlamaya devam ediyor. Ağustos ayında yayınlanacak ilgi çekici Netflix içeriklerini sizler için derledik.
Ağustos ayında Netflix'te neler var?

Netflix Türkiye, Ağustos ayında da merakla beklenen içeriklerini yayınlamaya devam ediyor. Mindhunter'ın ikinci sezonundan Hyperdrive'a, Glow'dan Obama çiftinin yapım şirketi imzalı American Factory belgeseline kadar bir çok farklı içerik Ağustos ayında Netflix izleyicileriyle buluşacak. Yüzüklerin Efendisi gibi efsane yapımların da yayınlanacağı Ağustos ayında Netflix içeriklerine birlikte göz atalım.  

NETFLIX ORİJİNAL DİZİLERİ

The Dark Crystal: Age of Resistance

Yayın Tarihi: 30/8/2019

Fantastik klasiğin öncesinin anlatıldığı bu filmde, korkunç bir sırrı keşfeden üç genç Gelfling, acımasız İmparator'a karşı bir isyanın fitilini ateşler.

Mindhunter: 2. Sezon

Yayın Tarihi: 16/8/2019

Davranış Bilimi Biriminin katillerin içgüdülerine dair teorik bilgileri, FBI'ın yüksek profilli bir seri çocuk katilini aramasıyla uygulamaya geçirilir.

Las chicas del cable: 4. Sezon

Yayın Tarihi: 9/8/2019

1931'deki sosyal değişimlerin ortasında bir cinayete karışan arkadaşlar, içlerinden biri idama mahkûm edilmeden önce bu suçu birlikte çözmek zorunda.

Glow: 3. Sezon

Yayın Tarihi: 9/8/2019

Glow'un efsane ekibi göz kamaştıran Las Vegas'taki gösterilerine başlasa da güç mücadeleleri, cinsel gerilim ve değişen öncelikler aralarındaki arkadaşlığı tehdit eder.

Sacred Games: 2.Sezon

Yayın Tarihi: Çok yakında

Mumbai tehlikedeyken Sartaj Singh, Ganesh Gaitonde'nin üçüncü babası ile bir bağlantı bulmaya çalışır. Bu gizemli gurunun yıkıcı bir planı vardır.

Hyperdrive

Yayın Tarihi: 21/8/2019

Bu yapımda dünyanın farklı yerlerinden gelen elit sokak yarışçıları, en büyük ve en çetin engelli parkurda süperşarjlı özel yapım arabalarının sınırlarını zorluyor.

Victim Number 8 (La víctima número 8)

Yayın Tarihi: 16/8/2019

Yedi kişi hayatını kaybettiği Bilbao’daki terör saldırısının ardından şüphelinin ve etrafındaki herkesin hayatları mahvolurken güvenilecek hiç kimse yoktur.

Million Pound Menu: 2.Sezon

Yayın Tarihi: 27/8/2019

Restoran açmaya kararlı gıda sektörü girişimcilerinin yer aldığı yeni grup, seçici yatırımcılardan oluşan jüriyi leziz konseptlerle etkilemeye çalışıyor.

NETFLIX FİLMLERİ

Küçük isviçre

Yayın Tarihi:16/8/2019

Bask Bölgesi'ndeki bir kasabada William Tell'in oğlunun mezarının bulunmasının ardından kasabanın inatçı halkı İsviçre'ye katılmak için lobi yapar.

Falling Inn Love

Yayın Tarihi:29/8/2019

Bir şirket yöneticisi (Christina Milian), Yeni Zelanda’da albenisi olmayan bir pansiyon kazanır ve yenilemede kendisine yardım eden yakışıklı ustaya aşık olur.

Back to School

Yayın Tarihi: 30/8/2019

Büyüdükleri kasabaya geri dönen iki arkadaş, okulda onlara zorbalık edenleri utandırmak ve gençlik aşklarını tekrar görmek için mezunlar buluşmasına katılır.

NETFLIX ORİJİNAL BELGESELLERİ

Enter the Anime

Yayın Tarihi:5/8/2019

Anime nedir? Bu tempolu belgesel, heyecan dolu bir tür olan animenin önde gelen yaratıcılarıyla yapılan derinlemesine incelemelerle bu soruya yanıt arıyor.

The Family

Yayın Tarihi: 9/8/2019

Araştırmacı gazeteciler, Washington D.C.'nin siyasi kulislerindeki faaliyetlerini sessizce sürdüren fundamentalist Hristiyan örgüt Kardeşlik'i ifşa ediyor.

Diagnosis

Yayın Tarihi: 16/8/2019

New York Times Magazine'deki köşesinden uyarlanan belgesel dizisinde Dr. Lisa Sanders, nadir ve gizemli hastalıkların teşhisinde halktan yardım alıyor.

American Factory

Yayın Tarihi: 21/8/2019

Barack ve Michelle Obama'nın yapım şirketinin ürettiği bu belgesel, Ohio'daki bir fabrikanın Çinli sahipleri ve Amerikalı çalışanları arasındaki sürtüşmeyi aktarıyor. 

NETFLIX ANİME

Cannon Busters

Yayın Tarihi: 15/8/2019

Bir robot, bir kaçak ve sansasyonel pembe bir Cadillac, neşesi bulaşıcı olan S.A.M. adlı arkadaşlık robotunun kayıp dostunu aramasına yardım eder.

HERO MASK: 2.Kısım

Yayın Tarihi: 23/8/2019

Eski bir LIVE çalışanının kızı, şirketin suçlarını ifşa edebilir. Ama önce James'in onu hayatta tutması ve SSC'nin yeni müdürden kurtulması gerek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.