Money 20/20'nin girişimcilik yarışması Startup Pitch'e katılan 15 girişim [Money 20/20]
Girişim

Money 20/20'nin girişimcilik yarışması Startup Pitch'e katılan 15 girişim [Money 20/20]

  • Money 20/20 Europe 2019 Startup Pitch'te yarışmaya hak kazanan 15 girişimi aşağıda bulabilirsiniz.

Türkiye İş Bankası'nın katkılarıyla yerinden takip ettiğimiz Money 20/20 Europe 2019 etkinliği tüm hızıyla devam ediyor. Money 20/20'nin girişimcilik yarışması olan ve 15 girişimin katılacağı Startup Pitch, bugün gerçekleşecek sunumlarla başlayacak. 

Hatırlatmak gerekirse geçtiğimiz yıl düzenlenen Money 20/20 2018 Startup Pitch yarışmasında Grandhood, Konsentus ve Klippa girişimleri finale çıkmaya hak kazanmıştı. Geçtiğimiz yıl düzenlene Startup Pitch yarışmasını ise Grandhood girişimi kazandı. Money 20/20 Europe 2019 Startup Pitch'te yarışmaya hak kazanan 15 girişimi aşağıda bulabilirsiniz.

Risk42: E-ticaret, telekomünikasyon, finansal hizmetler ve bankalar için risk yönetimi servisi sunan servis.

TreasurySpring: Londra merkezli bir girişim olan TreasurySpring, finansal teknolojiler konusunda hizmet veriyor. 

CARDO AI: Yatırım sürecini güçlendirmek için yola çıkan CARDO AI, yapay zeka ve makine öğrenimi teknolojilerini kullanıyor.

Kobaküs: Geçtiğimiz yıl düzenlediğimiz Webrazzi Arena 2018'in kazananı olan Kobaküs, banka hesaplarınızı bir tek platform üzerinde, aynı anda ve yüksek güvenlikle yönetmenizi sağlıyor.

Sum&Substance: Finansal teknolojiler özelinde uzaktan doğrulama çözümleri sunan bir servis.

AllianceBlock: Finansal teknolojiler şirketi olan AllianceBlock, geleceğin yatırım bankasını inşa etmeyi hedefliyor.

Trezeo: Serbest meslek sahipleri için çözümler sunan Trezeo, çalışanların daha iyi finansal koşullara sahip olmalarını amaçlıyor.

Kani Payments: Raporlama ve uzlaşma aracı olarak hizmet veren Kani Payments, işlemlerin ve fon hareketlerinin rapor edilmesine olanak tanıyor.

Harmoney: Belçika merkezli bir girişim olan Harmoney, finansal teknolojiler konusunda müşteri deneyimini geliştirmeyi hedefliyor.

BITA: Finansal teknolojiler üzerinde çalışan BITA, altyapı ve yazılım çözümleri sunuyor.

Prolendo: Bankalar için ipotek finansmanı platformu olarak hizmet veren girişim.

Cratech OU: Şirketlerin kendi fintech ürünlerini yaratmalarına yardımcı olan açık bankacılık yazılımı platformu olarak hizmet veriyor.

Pynk: Dünyanın ilk insan destekli yatırım platformu olmayı hedefleyen girişim.

Tully: Kullanıcılarına bütçelerine göre önerilerde bulunan Tully, müşterilerinin tasarruf etmek, borç almak veya geri ödemek için ne kazanmaları gerektiği konusunda bilgiler veriyor.

9th Gear Technologies: Kullanıcılarına şeffaflık, düşük risk ve düşük maliyet vadeden 9th Gear Technologies, finansal teknolojiler üzerine odaklanıyor.

Yorumlar (0)
  1. Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz?
    Yorum Yazmak için Giriş Yap