Apple en hesaplı iOS cihazı olan yeni iPod touch'ı tanıttı

Apple iPod touch ürününü yenileyerek satışa sundu. Apple'ın yeni iPod touch'ı, satın alınabilecek en ucuz iOS cihazı oldu.
Apple en hesaplı iOS cihazı olan yeni iPod touch'ı tanıttı

Apple'ın ilk göz ağrısı olan müzik dinleme cihazı iPod, geçmişten bugüne büyük bir evrime uğradı. Apple son olarak yenilediği iPod touch'ı tanıttı yeni ürünü sessiz sedasız satışa sundu. iPod touch için herhangi bir etkinlik yapmayan, basın bülteni aracılığıyla ürünü tanıtan Apple, eş zamanlı olarak iPod touch'ı satışa sundu.

Apple'ın yeni iPod touch'ı dünya ile aynı anda Türkiye mağazasında da yerini aldı ve satışa sunuldu. Apple'ın tasarladığı yeni iPod touch bu sefer performans geliştirmeleriyle karşımıza çıkmış. İçerisinde A10 Fusion çip bulunduran iPod Touch böylece oyunlarda kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sağlıyor. Bunun yanı sıra, iPod'da ilk kez artırılmış gerçeklik (AR) deneyimi sunuluyor. Bununla birlikte Grup FaceTime özelliği de iPod touch'a eklenmiş.

iPod touch'ın 32GB, 128GB ve 256GB olmak üzere üç farklı depolama kapasitesi seçeneği var.  iPod touch'ta bolca renk seçeneği de mevcut. Pembe, Gümüş, Uzay Grisi, Altın, Mavi ve Kırmızı olmak üzere 6 farklı renk seçeneğine yer verilmiş. Gelelim yeni iPod touch'ların fiyatlarına. iPod touch'ların 32 GB modeli 1599 TL, 128 GB modeli 2499 TL ve 256 GB modeli 3399 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor.

Apple'ın yeni iPod touch'larının en büyük özelliklerinden birisi de iOS işletim sistemini çalıştıran en ucuz cihaz olarak kendini konumlandırmayı başarması. Apple, yeni iPod touch'ı ultra hafif, çok ince tasarlamış ve performans geliştmeleri ile de iyileştirmiş. Müzik odaklı kullanıcıların yanı sıra, bir iOS cihazı kullanmak isteyen ancak bütçe sebebiyle bunu yapmayan kullanıcılara da hitap ederek bir alternatif olabilir. 

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.