Emre Ekmekçi’den Hepsiburada’ya anlamlı veda

Çok veda e-postası gördük ve hatta bu veda Hepsiburada'da üst yönetim olunca şaşırtmadı.
Emre Ekmekçi’den Hepsiburada’ya anlamlı veda

Son olarak Webrazzi E-Ticaret 2019’da Hepsiburada'nın yurt dışı ihracat vizyonu çerçevesini kurması ve yönetmesi için Hepsiburada Uluslarası Grup Başkanı ünvanı ile karşımıza çıkan Emre Ekmekçi, dün şirket içinde attığı bir e-posta ile Hepsiburada'ya veda etttiğin açıkladı. Sadece bir vedanın ötesinde e-postanın içindeki duygu ile dikkat çeken vedada önemli detaylar bulunuyor.

Hepsiburada'ya ilk olarak Hanzade Doğan Boyner'in teklifi ile geldiğini ve neredeyse Hepsiburada'daki herkesle bir vesile ile görüştüğünü belirten Emre Ekmekçi, e-postasında gözüm arkada kalmayacak diyerek veda ediyor.

Çok veda e-postası gördük ve hatta bu veda Hepsiburada'da üst yönetim olunca çok da şaşırtmadı. Yurt içinden, yurt dışından gelen CEO'lar neredeyse 2 yılı geçmeden veda ettiler. Ama böyle içten veda edeni de olmamıştı, 8 yılın emeği sanırım.

Sevgili Hepsiburada,

Yaklaşık 8 sene önce Sevgili Hanzade Hanım'ın "Gel, Bizde yapacak çok iş var" demesi ile koşarak katıldığım Doğan Online ailesinden bu ay sonu itibariyle ayrılıyorum. Yıllar içinde sanıyorum birebir görüşmediğim, girip çıkmadığım departman kalmadı. İleriye dönük birçok yapının temellerinin sağlam atıldığından emin bir şekilde, gözüm arkada kalmadan ayrılıyorum.

Hepsiburada ile beraber birçok kez tarih yazdık, benden sonra da tarih yazmaya devam edeceğinizden eminim.

Sizlerden 25 sene önce Tarsus Amerikan Koleji'nde yazılmış bir şarkının sözleri ile ayrılıyorum. O zaman 17 yaşında olan şair sınıf arkadaşımın dediği gibi...

"Sen Bile Gidiyor musun Gibi Bakma Bana,

Bir Öğüt, Bir Rüya, Bir Dünya Bıraktım Sana Ben,

Gidiyorum,

....Elveda"

Hakkınızı helal edin, Emre E.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.