Apple’dan 23 Nisan'a özel video serisi
Dijital

Apple’dan 23 Nisan'a özel video serisi

  • Apple Türkiye YouTube kanalında çocuklar tarafından çekilen 5 videoya yer veren Apple, 23 Nisan'ı şimdiden kutluyor.

Apple bugün Apple Türkiye YouTube hesabından 23 Nisan'a özel bir video serisi paylaştı. Paylaşılan videolarda çocukların iPhone ile yaptığı doğa çekimlerine ve konuşmalarına yer veriyor. YouTube kanalında çocuklar tarafından çekilen 5 videoya yer veren Apple, hem 23 Nisan'ı şimdiden kutluyor hem de iPhone kamerasının özelliklerini kullanıcılara yeniden hatırlatıyor.

 

Doğa temalı bu videolar, 9 yaşındaki Beril O., 11 yaşındaki Eren A., 9 yaşındaki Alya P. 13 yaşındaki Zehra Y., 10 yaşındaki Ekin Ö. tarafından çekildi. Videolarda çocukların doğa üzerine yaptığı konuşmalar da görüntüler kadar dikkat çekiyor. 

Örneğin, Doğan videosunu çeken 9 yaşındaki Alya videosunda  “Doğanların gözleri neden bu kadar iyi görür? Avını daha kolay yakalamaları için gözleri iyi görür. Kötü görürse zaten gözlük takmamız gerekir.”

Aynı şekilde Ağaçlar videosunu çeken 13 yaşındaki Zehra da “Ağaçlar ne kadar yaşlanabilir? Benim bu çektiğim ağaç 500 yaşındaymış. Zaten gövdesi de çok buruşmuş, tıpkı anneannemin elleri gibi.” benzetmesini yapıyor.

 

Bu kısa ve keyifli videolar, adeta dünyayı çocukken nasıl gördüğümüzü bizlere tekrar hatırlatıyor. 

Yorumlar (0)
  1. Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz?
    Yorum Yazmak için Giriş Yap