Hizmet sunan ve hizmet talep eden kullanıcıları buluşturan girişim: gelHemen

Yaklaşık 5 ay içinde geliştirilen gelHemen, hizmet sunan ve hizmet talep eden kullanıcıları bulundukları lokasyonlara göre hızlı bir şekilde bir araya getirmeyi hedefliyor
Hizmet sunan ve hizmet talep eden kullanıcıları buluşturan girişim: gelHemen

Tadilat, temizlik, nakliyat, eğitim ve spor gibi alanlarda hizmet sağlayan kişileri bu konularda hizmet talep eden kişiler ile buluşturan bir girişim olarak hizmet veren gelHemen, Bora Erbasoglu ve İzzet Altinel tarafından geçtiğimiz Ocak ayında kuruldu.

Lokasyon bazlı olarak çalışıyor

Yaklaşık 5 ay içinde geliştirilen gelHemen, hizmet sunan ve hizmet talep eden kullanıcıları bulundukları lokasyonlara göre hızlı bir şekilde bir araya getirmeyi hedefliyor. Kısa süre içinde toplamda 300'ü aşkın üyeye ulaşan gelHemen'in sahip olduğu üyelerin yarısı ise hizmet verenlerden oluşuyor.

Hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak kullanıma sunulan gelHemen, ülkemizin köklü girişimlerinden olan Armut.com ile benzer bir çözüm sunuyor. Oldukça basit bir kullanıma sahip olan gelHemen uygulamasında herhangi bir konuda talep yaratmak isterseniz bunu 3 tıklama ile yapmanız mümkün.

Platformda hizmet veren kullanıcılardan belirli oranlarda hizmet bedeli alarak bir gelir modeli oluşturan gelHemen, teklif gönderilmesi veya listelenme için herhangi bir ücret talep etmiyor. Kısacası sadece satın alınan hizmetler için komisyon alındığını da belirtelim.

Kullanıcılarına hızlı geri dönüş, anlık bildirimler, talep koruma, puanlama ve bedava servisler gibi avantajlar da sunan gelHemen, hayatın her alanında ihtiyaç duyduğunuz her şey için talep oluşturmanıza olanak tanıyor. Söz konusu talepleri oluşturmak için hizmet kategorisinde aramalar yapıp, listeden uygun olanı seçmeniz gerektiğini de belirtelim. Eğer varsa talebiniz ile ilgili bir açıklama veya fotoğraf da kullanabilirsiniz.

gelHemen aracılığı ile oluşturabileceğiniz hizmet talepleri arasında temizlik, nakliyat / nakliye, boya/badana, tamir, düğün fotoğrafçısı, doğum fotoğrafçısı, düğün / parti organizasyonu, butik pasta yapımı, özel mobilya yapımı ve onarımı, koltuk döşeme, iç mimar, dekorasyon, mantolama, marangoz, diyetisyen, eve doktor hizmeti, kişisel antrenör, öğretmenlik, Kickbox, yoga, aşçılık, gitar, keman, piyano, çello, bilgisayar, işaret dili özel dersleri ve daha fazlası gibi seçenekler yer alıyor.

gelHemen uygulamasının ana hedefi ise tüm kullanıcılarının istedikleri hizmete, etkinliğe, spor/etkinlik partnerine ulaşmalarını sağlarken, hizmet verenlerin ve etkinlik düzenlemek isteyenlerin ise aradıkları odak kitleye çok hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak. Dilerseniz gelHemen uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.