Webrazzi E-Ticaret 2019'un ilk tur konuşmacıları belli oldu!

Webrazzi E-Ticaret 2019'un ilk tur konuşmacıları belli oldu!

2019'un ilk Webrazzi konferansı olan Webrazzi E-Ticaret 2019, 20 Şubat Çarşamba günü, Raffles İstanbul'da düzenlenecek.

Gelecek ay gerçekleştireceğimiz ve iki salonda tüm gün boyunca gerçekleşecek konferansımızda, perakendede geleneksel markaların dijital rekabeti, e-ticaret dünyasında yaşanan rekabet, pazaryerleri vazgeçilmez konular arasında yerini alıyor. Bu yıl çift salonda gerçekleştireceğimiz etkinliğin gündeminde e-ihracat olacak.

Tüm gün e-ihracat salonunda yerli markaların yurtdışındaki pazarlama adımları, cross border marketing, lojistik yönetimi de dahil olmak üzere merak ettikleriniz dair merak ettikleriniz önemli konuşmacılarıyla birlikte Webrazzi E-Ticaret 2019'da olacak.

Kısa bir süre içince Webrazzi E-Ticaret 2019'un tüm konuşmacılarının ve programının da belli olacağını hatırlatalım.

Webrazzi E-Ticaret 2019'un ilk konuşmacıları şu şekilde;

Armut'un Kurucu Ortağı Başak Taşpınar Değim, DHL Express'in Türkiye Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Boğaç Özsan, NBT'nin Kurucusu Eren Koçyiğit, P&G'nin Board Member & Head of E-Business and Corporate Trade Marketing'i Gaye Narmanlı, Facebook'un Vertical Strategy Lead'i Gül Yüksel Akkaya, Gemius Ülke Müdürü İdil Kesten, LC Waikiki'nin Genel Müdür Yardımcısı M. Salih Yılmaz, EY'ın Consumer Products Sektör Lideri Özge Gürsoy ve Akinon'un Kurucu Ortağı Tolga Tatari.

Webrazzi E-Ticaret 2019 konuşmacıları

Webrazzi E-Ticaret 2019'a, e-ticaret sektöründe yer alan ya da almak isteyen herkesi bekliyoruz. Konferansımıza gelip istediğiniz sunumu izleyebilir, sektörün önemli isimleriyle kahve molalarında tanışabilir ve networkünüzü genişletebilirsiniz. Webrazzi E-Ticaret 2019 konferansı için bilet almak isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Webrazzi E-Ticaret 2019 Sponsorları

Elmas Sponsor

Altın Sponsor

Medya Sponsorları

Destekleyenler

Diğer yandan hemen aşağıda ‘Webrazzi konferanslarına katılmanın en kolay ve en uygun yolu‘ olarak tarif edebileceğimiz Webrazzi Pass hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ayrıca 2019 konferans takvimimize de göz atabilirsiniz. Herhangi bir soru ya da görüşünüzü bizimle paylaşmak içinse [email protected] e-posta adresini kullanabilirsiniz.

Webrazzi Konferans Takvimi 2019

20 Şubat, Webrazzi E-Ticaret 2019, Raffles Istanbul 17 Nisan, Webrazzi Dijital 2019, Raffles Istanbul 16 Ekim, Webrazzi Summit 2019 11 Kasım, Webrazzi Developer 2019, Raffles Istanbul 11 Aralık, Webrazzi Fintech 2019, Raffles Istanbul

Webrazzi Pass, Webrazzi’nin 2019'daki tüm konferanslarına giriş hakkı sağlıyor!

Yıl içindeki tüm konferanslarımıza katılım hakkı sağlayan Webrazzi Pass, aynı zamanda büyük bir fiyat avantajı da sunuyor. Dilerseniz havale dilerseniz de online olarak kredi kartınızla ödeme yapabileceğiniz Webrazzi Pass'e 1 ya da 2 kişilik alımlar için 3.250 TL, 3 ve üzeri adetler içinse birim fiyatı 2.950 TL’den sahip olabilirsiniz.

20 Şubat Çarşamba günü görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.