SPONSORLU

Sodexo’lular Mobil Ödeme sayesinde artık kartsız ödeme yapabilecek!

Sodexo’lular Mobil Ödeme sayesinde artık kartsız ödeme yapabilecek!

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri’nin yepyeni özelliği Mobil Ödeme, Sodexo’lular ile buluşuyor. Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, yeni ‘Mobil Ödeme’ özelliği ile kullanıcıların hayatını kolaylaştırmayı hedefliyor. Yeni özellik sayesinde Sodexo Restaurant Pass yemek kartı kullanıcıları Sodexo Mobil uygulaması üzerinden kartları yanlarında olmasa bile ödeme işlemlerini çok daha hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilecek.

Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri İcra Kurulu Başkanı Eda Uluca Özcan: Sodexo olarak çağımızın dijital dönüşümüne yanıt vererek müşterilerimize en iyi hizmeti sunma gayreti içinde çalışıyoruz.  En büyük önceliğimiz müşterilerimize, tüketicilerimize ve birlikte çalıştığımız üye iş yerlerimize değer katacak onların hayatını kolaylaştıracak, bizimle yaşadıkları deneyimlerini en mutlu seviyeye çıkaracak ve Sodexo’lu olmanın ayrıcalığını hissettirecek dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmek. Yeni Mobil Ödeme özelliğimiz de tam olarak bu amacımıza hizmet ediyor. Tüketicilerimiz bu özellik sayesinde Restaurant Pass yemek kartları yanında olmasa da hızlı ve pratik bir şekilde ödeme yapabilecekler.

Sodexo’da mobil ödeme yapmak oldukça basit;

  • Sodexo Mobil Uygulaması’na girilip, Mobil Ödeme butonuna basılır,
  • Ödeme için kullanılmak istenen bakiye seçilir ve Mobil Ödeme Kodu Al butonuna basılır,
  • 6 Haneli Mobil Ödeme Kodu POS/ÖKC cihazına girmesi için kasa görevlisine iletilir.

Sektördeki lider konumunu koruyor

Yaşam kalitesi hizmetlerinde dünya lideri olan ve 25 yıldır Türkiye’de faaliyet gösteren Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri, 1 milyondan fazla tüketicisi, 20 binden fazla müşterisi ve 45 binden fazla üye iş yeri ile sektördeki lider konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.