Evmanya web sitesini kapatarak Hepsiburada ailesine dahil oldu
Girişim

Evmanya web sitesini kapatarak Hepsiburada ailesine dahil oldu

Ev dekorasyonu alanına odaklanan bir e-ticaret sitesi olarak karşımıza çıkan Evmanya, web sitesini kapattı. 2012 yılının Mart ayında Doğan Online tarafından satın alındığını duyurduğumuz Evmanya, web sitesini kapatarak Hepsiburada ailesine dahil oldu.

Web sitesi üzerinden yapılan açıklamada Evmanya olarak bugüne kadar Hepsiburada güvencesiyle kullanıcıları ile buluşturdukları tüm ürün ve hizmetlerin Hepsiburada çatısı altında toplanacağını belirten Evmanya, halihazırda Evmanya üzerinden sipariş veren kullanıcılarını mağdur etmeyeceğini de belirtti.

Daha önceden Evmanya'dan ürün sipariş eden müşteriler web sitesinde yer alan sipariş takibi butonuna tıklayarak, siparişlerini takip edebilir veya siparişleri ile ilgili soru veya taleplerini Evmanya'ya ulaştırabilir. Evmanya tarafından yapılan açıklamanın tamamını aşağıda bulabilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. 2011 senesinde DOL birçok site açtı. Yeniçarşım, Daybuyday, Gezisitesi, Evmanya vs... bunları kapatırken çalışanlarını düşünmeyen bir firma kendisi eminin evmanya çalışanlarıni da hepsini aynı gün işten çıkardı malesef... çalışan memnuniyetini hiç düşünmeyen bir firmadır