Kurumlar ve girişimler için geleceğin ödeme yöntemleri Webrazzi Summit 2018'de konuşulacak

Kurumlar ve girişimler için geleceğin ödeme yöntemleri Webrazzi Summit 2018'de konuşulacak

Türkiye'nin en etkili internet ve girişimcilik konferansı olan Webrazzi Summit 2018'e bir haftadan daha kısa bir süre kaldı. Konferansımızda girişimcilikten yapay zekaya, e-spordan finansal teknolojilere kadar pek çok önemli konu masaya yatırılacak.

Konferansımızda konuşulacak önemli konulardan bir diğer ise geleceğin ödeme yöntemlerini yaratmak olacak. Kurumlar ve Girişimler için Geleceğin Ödeme Yöntemlerini Oluşturmak adlı panelde konunun uzmanları ile birlikte geleceğin ödeme sistemlerinin nasıl yaratılabileceğini konuşacağız.

Arda Kutsal'ın moderatörlüğünü üstleneceği panelin konuşmacıları arasında ise Wirecard'dan Alper Akcan, Mastercard'dan Yiğit Çağlayan ve PayU'dan Yunus Emre Güzer gibi önemli isimler yer alıyor. Eğer girişimler için geleceğin ödeme yöntemlerinin nasıl yaratılacağını merak ediyorsanız panelimizi kaçırmayın.

Ana SalonDijital SalonStartup Lounge ve Workshop olmak üzere 4 farklı alanda düzenlenecek olan Webrazzi Summit 2018’i şimdiden planlamak ve networking’inizi daha etkili bir şekilde gerçekleştirmek için konferans programına da buradan ulaşabilirsiniz.

Dilerseniz 17 Ekim 2018 tarihinde düzenleyeceğimiz Webrazzi Summit 2018 konferansımıza katılmak için buradan biletinizi alabilirsiniz.

WEBRAZZİ SUMMIT 2018 SPONSORLARI

Elmas Sponsorlar

  

Platin Sponsorlar

 

Altın Sponsorlar

       

Gümüş Sponsorlar

  

Startup Lounge Ortakları

 

Medya Sponsorları

  

Destekleyenler

   

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.