Jaguar E-Type Concept Zero 2020 yılında satışa çıkacak
Teknoloji

Jaguar E-Type Concept Zero 2020 yılında satışa çıkacak

  • E-Type Concept Zero ile ilgili yeni bir duyuru yapan Jaguar, elektrikli E-Type Concept Zero modelinin sadece bir konsept otomobil olmacağını paylaştı.

Klasik otomobil tasarımı ile elektrikli otomobil teknolojisini buluşturmayı hedefleyen Jaguar, 60'lı ve 70'li yıllara damgasını vuran E-Type'ın elektrikli konsept versiyonu olan Jaguar E-Type Concept Zero modelini geçtiğimiz yıl tanıtmıştı. E-Type Concept Zero ile ilgili yeni bir duyuru yapan Jaguar, elektrikli E-Type Concept Zero modelinin sadece bir konsept otomobil olmacağını paylaştı.

Tanıtılmasının ardından geçtiğimiz Mayıs ayında gerçekleşen kraliyet düğününde karşımıza çıkan E-Type Concept Zero, yakında yollarda olacak. 2020 yılında satışa sunulacak olan tamamen elektrikli E-Type, efsane olmuş bir tasarıma sahip olan elektrikli bir otomobil sahip olmak isteyenler için oldukça başarılı bir alternatif.

273 km'lik menzile sahip

E-Type'ın dış tasarımı hala aynı kalsa da otomobilin iç kısımları modern bir tasarıma sahip. Jaguar E-Type Concept Zero'nun teknik detayları konusunda herhangi bir bilgi paylaşılmadığını da ekleyelim. Jaguar'ın başka bir tamamen elektrikli modeli olan Jaguar I-PACE ile aynı teknolojiyi kullanacak olan E-Type, yaklaşık 273 km'lik bir menzile sahip olacak.

Son olarak 2020 yılının yaz aylarında satışa sunulacak olan Jaguar E-Type Concept Zero modelinin fiyatı ile ilgili bir bilgi paylaşılmadığını da belirtelim. Jaguar E-Type Concept Zero modeli ile ilgili yeni bilgiler paylaşıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

Yorumlar (0)
  1. Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak ister misiniz?
    Yorum Yazmak için Giriş Yap
Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri