MIOPS'in yeni ürünü Capsule360, Kickstarter'da destek bekliyor

MIOPS'in yeni ürünü Capsule360, Kickstarter'da destek bekliyor

Başarılı yerli girişimlerimizden olan MIOPS, yeni ürünü Capsule360 ile karşımızda. Profesyonel kamera ekipmanları üreten bir firma olan MIOPS, en son 2016 yılında MIOPS MOBILE projesi ile önemli bir başarı yakalamıştı. Farklı çalışma modları sayesinde kameranızı veya akıllı telefonunuzu daha yetenekli bir hale getiren Capsule360, Kickstarter kampanyasına başladı.

3 eksenli hareket kabiliyetine sahip olan Capsule360, kameranız veya akıllı telefonunuz ile Slide, Pan ve Tilt yapmanıza olanak tanıyor. Akıllı obje takip etme, Time-Laps modu, 360 derece ürün fotoğraflama, astronomi fotoğrafçılığı için yıldız takibi ve panorama çekim gibi özelliklere de sahip olan Capsule360, akıllı telefonlar, aksiyon kameraları, DSLR'lar ve aynasız fotoğraf makineleri ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor.

Mobil uygulama ile kullanılabiliyor

Kullandığınız kamerayı oldukça yetenekli bir hale getirecek olan Capsule360, bir mobil uygulama yardımı ile kontrol edilebiliyor. Kolay kullanımı ile ön plana çıkan Capsule360, akıllı takip özelliği sayesinde yüzleri algılayabiliyor ve çekim boyunca istenen kişiyi takip edebiliyor.

Proje sonunda 75 bin dolar topalam hedefi ile yola çıkan MIOPS, projenin bitmesine henüz 28 gün kalmış olmasına rağmen 111 bin dolar toplamayı başardı. Normalde 199 dolar fiyat etiketi ile satışa çıkacak olan Capsule360'a şu an için 179 dolar fiyat etiketi ile sahip olabiliyorsunuz.

Gönderimlerine 2018 yılının Aralık ayında başlanacak olan Capsule360'ın tüm yeteneklerinden yararlanmak istiyorsanız ise toplamda 979 doları gözden çıkarmanız gerekiyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.