CRM ve İnsan Kaynakları uygulamaları geliştiren Ofisim, 3 binden fazla şirkete ulaştı

Şirketlere, bulut tabanlı, özelleştirilebilir ve entegre çözümler sunan Ofisim, kuruluşunun ikinci yılında 3 binden fazla şirkete ulaşmayı başardı.
CRM ve İnsan Kaynakları uygulamaları geliştiren Ofisim, 3 binden fazla şirkete ulaştı

İlk olarak geçtiğimiz yılın Nisan ayında sizlere tanıttığımız bulut tabanlı CRM ve İnsan Kaynakları uygulamaları geliştiren Ofisim, son iki yılına dair istatistiklerini paylaştı. Şirketlere, bulut tabanlı, özelleştirilebilir ve entegre çözümler sunan Ofisim, kuruluşunun ikinci yılında 3 binden fazla şirkete ulaşmayı başardı. Ofisim’in 2019 sonuna kadar 500 bin dolarlık destekle yürüttüğü bir TÜBİTAK projesi olduğunu da ekleyelim.

Low-code platformu ile kullanıcılara herhangi bir kodlama bilgisi gerekmeden uygulama geliştirme imkanı sunan girişim, platformuna önümüzdeki dönem ekleyeceği birçok özelliğin yanı sıra, Türkiye’deki ilk yapay zeka destekli low-code platformunu da hayata geçirmeyi planlıyor.

En çok hizmet, bilişim teknolojileri, danışmanlık, sağlık, turizm, eğitim ve emlak sektörlerinde tercih edilen Ofisim, süreç içinde çalışan uzman sayısını da 3'e katladı. Yıldız Teknopark ve Bilkent Cyberpark’ta ofisleri bulunan ve bu yıl içinde yurt dışında da bir ofis açmayı hedefleyen Ofisim, 2018 yılı sonunda 10 bin kullanıcıya ulaşmayı hedefliyor.

10 TB'ın üzerinde veri trafiği

Son dönemde özellikle KOBİ’lerin bulut tabanlı iş uygulamalarına ilgi gösterdiklerini belirten Ofisim Kurucusu ve CEO’su Serdar Turan, Ofisim’i Türkiye’deki bulut tabanlı iş uygulamaları ortamında lider bir konuma getirmek istediklerini ve tüm iş uygulamalarının üzerinde çalıştığı uygulama geliştirme platformları PrimeApps’i, uluslararası pazarlara sunmayı hedeflediklerini de paylaştı.

7/24 canlı ve kesintisiz hizmet veren online sistemindeki aktivite oranı, milyon saatlik kullanım barajını da aşan Ofisim, CRM ve İK uygulamaları üzerinde bugüne kadar 10 TB'ın üzerinde bir veri trafiği gerçekleştirdi.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.