Yapılacaklar listeniz için yeni bir araç: Simple Todo

Yapılacaklar listeniz için yeni bir araç: Simple Todo

Her geçen gün takipte olduğumuz "listeler" uygulamaları ve web sitelerine bir yenisi daha eklendi; Simple Todo. İlk bakışta muadillerinden bir farkı olmadığını düşünsek de Todi Codina tarafından geliştirilen Simple Todo, adının tam karşılığını veriyor.

Gerçekten basit ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan Simple Todo için herhangi bir uygulama indirmenize ya da kullanıcı girişi yapmanıza gerek yok. Simple Todo sitesine girip karşınıza çıkan kutucuğa yapmak istediklerinizi maddeler halinde yazıyorsunuz. Eğer bir maddeyi tamamladıysanız yanındaki tik işaretine tıklıyor ve o maddeyi tamamlananlar kısmına çekebiliyorsunuz. Daha önce yazdığınız bir cümleyi kaldırmak içinse maddenin yanındaki çarpı işaretine basmanız yeterli oluyor.

Simple Todo’nun en güzel yanı, siteden çıkış yaptıktan sonra, siteye yeniden giriş yaptığınızda tüm maddelerinizin hala yerinde duruyor olması. Tek kötü özelliği ise web sitesini sadece İngilizce olarak kullanabiliyor olmanız.

Bize kalırsa Simple Todo’ya birkaç ekstra özellik daha eklenirse website daha kullanışlı hale gelecektir ve ihtiyaçları tam anlamıyla karşılayacaktır.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.