Ön muhasebe programı Paraşüt, 2017 yılını 7 bin müşteri ile kapattı

Ön muhasebe programı Paraşüt, 2017 yılını 7 bin müşteri ile kapattı

Ön muhasebe programı Paraşüt, geride bıraktığımız 2017 yılına dair bilgileri paylaştı. 7 binin üzerinde müşteri ile yılı kapatan girişim platformuna pek çok yeni özellik de ekledi. Paraşüt, mobil uygulamadan e-fatura oluşturup gönderebilme ve mobilden fatura yazdırabilme gibi önemli özellikleri kullanıcılarına sundu.

E-ticaret entegrasyonları

Ülkemizin önde gelen firmaları ile CRM ve e-ticaret entegrasyonlarını hayata geçiren Paraşüt, 2017 yılında Salyangoz ve StockMount ile Hepsiburada, Gittigidiyor ve n11.com gibi online pazar yerlerinde satış yapan kullanıcıları için entegrasyonlar gerçekleştirdi.

E-ticaret entegrasyonlarına 2017 yılı sonuna doğru IdeaSoft ve Ticimax markaları ile devam eden ön muhasebe programı, entegrasyonlar sayesinde IdeaSoft ve Ticimax altyapılı e-ticaret siteleri üzerinden gelen siparişlerin müşteri, fatura ve ürün bilgileriyle birlikte platformuna aktarılmasını sağlıyor.

CRM tarafında ise Teamgram ve MyBasicCRM markaları ile iş birliğine giden Paraşüt, yapılan iş birliği sayesinde KOBİ’lere müşteri ilişkilerinden sipariş alımı, satışı ve faturalandırmasına kadar olan tüm süreçleri tek bir platform üzerinden yönetme imkanı tanıyor.

Paraşüt üzerinden 25 milyar TL'lik ticaret

2016 yılı ile kıyaslandığında yılı iki kat büyüme ile kapatan Paraşüt, 2017 yılında 7 bini aşkın müşteriye ulaştı. Geçtiğimiz yıl yaklaşık 25 milyar TL’lik ticaret, Paraşüt üzerinden gerçekleştirdi. 2016 sonunda 30 kişilik bir ekibe sahip olan Paraşüt, 2017 yılında ise 50 kişilik bir ekibe ulaştı.

Geçtiğimiz yıl yeni bir ofise de taşınan Paraşüt, 2018 yılıyla birlikte artık sadece bir ön muhasebe programı değil, bir işletme sahibinin hem finansal işlemlerini yapabildiği hem de tüm iş süreçlerini yönetebildiği bir platform olma yolunda ilerliyor. Başarılarını müşterilerinden gelen geri bildirimleri dinlemelerine ve dikkatle değerlendirmelerine bağlayan Paraşüt kurucu ortağı Sean Yu, 2018 yılında kullanıcılarının birçok yenilikle karşılacağını da paylaştı.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.