Snapchat'ten İş Bankası ve Cem Yılmaz'a özel filtre

Snapchat'ten İş Bankası ve Cem Yılmaz'a özel filtre

İş Bankası'nın Temmuz ayından bu yana devam eden “O İş Cepte” reklam filmi serisi, Snapchat filtresi olarak karşımızda. İş Bankası ve Snapchat iş birliği sayesinde Ocak ayı boyunca kullanımda olacak olan İşCep filtresi, kullanıcılara Cem Yılmaz'ın animasyon hali ile selfie çekme imkanı tanıyor.

Cem Yılmaz ile selfie

İşCep filtresiyle selfie çekerek Snapchat’te arkadaşlarıyla paylaşanların oranının yüzde 5’in, çektiği selfieyi paylaşmak yerine telefonuna kaydedenlerin oranının ise yüzde 9’un üzerinde olduğunu da belirtelim. İş Bankası’nın sponsorlu filtresini gören Snapchat kullanıcılarının yüzde 14’ünün filtre ile etkileşime geçtiği görebiliyoruz.

İşCep’in hayatı kolaylaştıran yenilikçi özelliklerini anlatan reklam filmi serisinin reklam yüzü olan Cem Yılmaz, hem güldürüyor hem de İş Bankası’nın mobil uygulaması olan İşCep’in yeniliklerinden haberdar ediyor. Dijital mecralarda sürekli olarak yürüttüğü çalışmalarını Snapchat gibi bir sosyal medya platformu özelinde özgün içerikler yaratarak farklılaştıran İş Bankası, yenilikçi çalışmaları ile dikkatleri çekiyor.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.