70 bin konut ile anlaşan GazeteEkmekSüt, yeni nesil kapıcılık hizmeti sunmaya başlıyor
Girişim

70 bin konut ile anlaşan GazeteEkmekSüt, yeni nesil kapıcılık hizmeti sunmaya başlıyor

İlk olarak geçtiğimiz Şubat ayında sizlere tanıttığımız kapıya servis girişimi olan GazeteEkmekSüt, yaklaşık bir yıl boyunca kapılara gazete, ekmek ve süt ürünlerini götürerek abonelik modeli ile ilerledi. 70 bin konut ile anlaşan ve yeni bir kapıcılık hizmeti sunmaya başlayan GazeteEkmekSüt, "Yeni nesil kapıcılık hizmeti" olarak adlandırdığı hizmetini kullanıcılarının beğenisine sundu.

Yeni nesil kapıcılık hizmetine detaylı bakacak olursak, bu servisle tüm market ürünlerini yine market fiyatı ile 7/24 ve 10 dakikada kullanıcılarının kapılarına ulaştıracak olan GazeteEkmekSüt, yeni nesil konut projelerinde direkt site içinde konumlanacak. Yeni nesil kapıcılık hizmetinin GESPRO olarak adlandırılacağını da ekleyelim.

70 bin konut ile sözleşme imzalandı

Özellikle kapıcı veya apartman görevlisi bulunmaya konutlara ulaşmayı hedefleyen GazeteEkmekSüt, GESPRO hizmeti ile yeni nesil konut projelerinde site sakinlerinin ihtiyacı olan tüm ürünleri sunacak. Önemli bir boşluğu doldurma amacı ile geliştirilen GESPRO hem konutların inşaatını yapan firmaları, hem yönetim firmalarını hem de kat maliklerine önemli çözümler sunacak.

Kısacası 7/24 tüm market ürünlerini 1o dakikada kapınıza bırakan özel bir kapıcılık hizmeti sunacak olan GazeteEkmekSüt, kapıya servis iş modeline yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. GazeteEkmekSüt kurucu Sonay Berktaş konuyla ilgili yaptığı açıklamalarda şu an İstanbul ve Ankara’da 70 bin konut ile sözleşme imzaladıklarını ve artık bu konut projelerinin kapıcılık servis hizmetini üstlendiklerini ifade etti.

Yorumlar (4)
  1. Getir'den pek bir farkı yok heralde pazardan pay alma yolunda girişimler.

  2. Ali Tan Serbetci Ali Tan Serbetci

    Ankara'da yöneticisi olduğum 30 konutlu bir site için anlaşma yapmıştım bir sene önce. Hizmetlerinden çok memnunum. Ne kapıcı derdimiz kaldı, ne de getir götür problemi. Fiyatları normal market rakamları ve yaz kış dakik çalışıyorlar. Bir senedir en ufak bir şikayet almadık, kendi poşetleri ile servis veriyorlar, listeleri de gün geçtikçe genişliyor. Teşekkür ederiz.

  3. Türkiye'ye bunlar lazım değil. Farklı ve işe yarar projeler görmek dileğiyle. Gazete, süt nedir abi, bu mu vizyon?

    1. Güzel diyorsun da onun için önce eğitimli nesillere gerekiyor. Bu neslin çıkaracağı bu kadar. Ayrıca sonuç itibari ile para kazanmak gibi bir amaç var ve güzel bir mantık okadarda kötü degil.