30 binden fazla şapka satan The Boring Company'nin bir sonraki ürünü alev makinesi

30 binden fazla şapka satan The Boring Company'nin bir sonraki ürünü alev makinesi

Elon Musk 18 Ekim tarihinde en ilginç projelerinden biri olan The Boring Company'nin şapkalarının satışa sunulacağını açıklamıştı. Bugün ise Twitter'dan yeni bir açıklama yapan Elon Musk, The Boring Company şapkalarının toplamda 30 bin adetten fazla satıldığını duyurdu.

Geçtiğimiz Kasım ayında The Boring Company şapkalarının 3 gün içinde 15 bin adet şapka sattığını sizlere aktarmıştık. 20 dolar fiyat etiketine sahip olan şapkalardan 3 gün içinde 300 bin dolar gelir elde eden The Boring Company, 30 bin barajını aşarak şapkalardan elde ettiği geliri 600 bin dolara çıkardı.

Sırada alev makinesi var

Elon Musk yaklaşık 3 hafta önce attığı bir Tweet ile şapkalarının üretiminin sadece 50 bin adet ile sınırlı olacağını duyurmuştu. Eğer bu hızda satılmaya devam ederse kalan 20 bin adet şapkanın da kısa zaman içinde tükenmesi sürpriz olmaz.

Şirketinin satışa sunacağı bir sonraki ürünle ilgili önemli açıklamalarda da bulunan Musk, 50 bin adet şapkanın satılmasından sonra The Boring Company alev makinesi satacaklarını açıkladı. Elon Musk'ın alev makinesi konusunda şaka yapıp yapmadığını ise zaman gösterecek.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.