x

Girişim Ofisleri yeni sezona ModaCruz ile başlangıç yapıyor

Haziran ayında 2 milyon dolar yatırım turunu kapatan, ardından Wired’ın en gözde 10 girişim listesinde yer alan ModaCruz‘a Girişim Ofisleri programımızla konuk olduk. Kuruluşundan itibaren yaşadığı büyüme ile 4. ofisine taşınan girişim 45 çalışana sahip. Ofisindeki pembe renklerle ve ferahlıkla dikkat çeken ModaCruz’un yazılım ekibini de içinde bulundurduğu ofis hayatını videoda bulabilirsiniz.

Yorumlar (5)

 1. Mert Dansık |

  Şu ModaCruz da yetti artık. Kullanmayacağız kardeşim. Bi kot bi siyah tişört yetiyo bize ne modasından bahsediyosunuz???

  Cevapla
 2. Kadınlara bir soru: Buradan aldığınız bir ürünü çevrenizdekiler “çok güzelmiş nereden, kaça aldın” dediğinde 2. el olduğunu söyler misiniz?

  Cevapla
 3. elinde kahve fincanıyla 12dk video o kadar itici ki izleyemedim.

  Cevapla
 4. Ruhum daraldı yine ofisi görünce karanlığından. Siz o süslere dekorlara bakmayın, kimsenin kimseyle konuşmadığı, oldukça gerilimli bir ortam( Melis hanım sebebiyle ). Her ay acaba beni mi işten çıkaracak kaygısı ile mutsuz çalışanlar.

  Cevapla
 5. Şimdi izleme fırsatı buldum. amann o konuşma ne öyle enerji düşük harfler ağızdan zor çıkıyor. Gerçekten hanımefendinin yönettiğinden şüphe ettim 🙂 Ne diyelim yolları açık olsun.

  Cevapla

Yorum Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *