Girişim Ofisleri yeni sezona ModaCruz ile başlangıç yapıyor
Arama

Girişim Ofisleri yeni sezona ModaCruz ile başlangıç yapıyor

Haziran ayında 2 milyon dolar yatırım turunu kapatan, ardından Wired’ın en gözde 10 girişim listesinde yer alan ModaCruz‘a Girişim Ofisleri programımızla konuk olduk. Kuruluşundan itibaren yaşadığı büyüme ile 4. ofisine taşınan girişim 45 çalışana sahip. Ofisindeki pembe renklerle ve ferahlıkla dikkat çeken ModaCruz’un yazılım ekibini de içinde bulundurduğu ofis hayatını videoda bulabilirsiniz.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (8)
 1. Mert Dansık dedi ki:

  Şu ModaCruz da yetti artık. Kullanmayacağız kardeşim. Bi kot bi siyah tişört yetiyo bize ne modasından bahsediyosunuz???

 2. Yusuf Ali dedi ki:

  Kadınlara bir soru: Buradan aldığınız bir ürünü çevrenizdekiler “çok güzelmiş nereden, kaça aldın” dediğinde 2. el olduğunu söyler misiniz?

 3. Yusuf dedi ki:

  elinde kahve fincanıyla 12dk video o kadar itici ki izleyemedim.

 4. User dedi ki:

  Ruhum daraldı yine ofisi görünce karanlığından. Siz o süslere dekorlara bakmayın, kimsenin kimseyle konuşmadığı, oldukça gerilimli bir ortam( Melis hanım sebebiyle ). Her ay acaba beni mi işten çıkaracak kaygısı ile mutsuz çalışanlar.

 5. can dedi ki:

  Şimdi izleme fırsatı buldum. amann o konuşma ne öyle enerji düşük harfler ağızdan zor çıkıyor. Gerçekten hanımefendinin yönettiğinden şüphe ettim 🙂 Ne diyelim yolları açık olsun.

 6. ercan d dedi ki:

  yaratıcı konseptlere sahip startuplar genelde başarılı olup yatırımı kapıyor. modacruz da bunlardan biri. fakat modacruzun iç dünyası hakkında hiç olumlu haberler almıyorum. çalışanlar ortam ve baskıdan hep şikayetçi. yani videoda göründüğü gibi toz pembe değilmiş içerisi.

 7. Mrt Ykn dedi ki:

  Yarı İngilizce yarı Türkçe konuşmaları oldum olası sevmedim, sevemedim. Bayan arkadaş elinde kahve fincanıyla product ekibimiz var dedikten sonra videoyu kapattım. Sektörün halini geçtim artık ülkenin hali ne olacak merak içerisindeyim.

 8. Zeynep akgül dedi ki:

  Zaten hiçbir güvenilirliği olmayan bir site alışveriş yaptım yaptığıma pişman oldum kimseye tavsiye etmem

Bir Yorum Yazın