Hamilelik sürecini takip eden Hamilelik Rehberi, yeni özellikleriyle daha sosyal

Hamilelik sürecini takip eden Hamilelik Rehberi, yeni özellikleriyle daha sosyal

Adından da anlaşılabildiği üzere hamilelik sürecini takip eden bir uygulama olan Hamilelik Rehberi, yeni güncellemesi ile önemli özellikler kazandı. Op. Dr. Serkan Oral ve ekibi tarafından hazırlanan Hamilelik Rehberi, hamilelikle ilgili her konuda doktor/uzman görüşleri, tavsiye, yorum ve önerilerde bulunabiliyor.

Sohbet kulübü, doğuma hazırlık çantası, hamile egzersiz videoları, tekme sayacı ve günlük tutma gibi özellikler kazanan uygulama, anne adaylarının işlerini oldukça kolaylaştırıyor. 250 bin indirilme rakamına ulaşan Hamilelik Rehberi, doğum sonrasında da annelerin imdadına yetişiyor.

Hamilelik yogası ve daha fazlası

Güncellemeyle birlikte gelen profil kodu ile anne adaylarının eşlerinin de hamilelik sürecini takip edebilmesini sağlayan Hamilelik Rehberi, oluşturulan sohbet kulüplerinde sohbet etme ve arkadaş edinme özellikleri de sunuyor. Anketlerim bölümünde anne adaylarına her türlü konuda anket hazırlama olanağı da sunan uygulama, anne ve anne adaylarının bilgilerini paylaşmalarını amaçlıyor.

Haftanın egzersizi özelliği sayesinde hamilelik haftasına göre egzersiz videoları ve hamilelik yogası videoları da sunacak olan Hamilelik Rehberi, doğum planlaması konusunda da anne adaylarına yardımcı oluyor.

Son dönemde anne adaylarını hedefleyen yerli uygulamaların sayısı artıyor. Kısa bir süre önce tanıttığımız ALLE Hamile'den daha eski bir uygulama olan Hamilelik Rehberi, yeni güncellemesiyle birlikte anne adaylarının kendi alışveriş listelerini oluşturma ve doğum çantasını hazırlama özellikleri kazanmasıyla rakiplerinden farklılaşıyor. Uygulama tekme sayacı sayesinde anne adaylarının karınlarındaki bebeklerin tekmelerini saymasına da imkan tanıyor. Bakalım ilerleyen süreçte bu pazarda hangi gelişmeler yaşanacak?

Dilerseniz Hamilelik Rehberi uygulamasını Android için buradan, iOS için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.