Girişim Ofisleri bu hafta Armut.com’da
Arama

Girişim Ofisleri bu hafta Armut.com’da

Girişim Ofisleri’nde bu hafta, Armut.com‘u ziyaret ediyoruz. Tasarımı ve ferah ofisi ile dikkat çeken Armut.com’un gelecek planlarını da videoda izleyebillirsiniz 😉

Girişim Ofisleri dizimizin diğer bölümlerini Webrazzi TV de bulabileceğinizi de beliretelim.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (7)
 1. Ali dedi ki:

  Almanlar “Fakir” markasıyla bize küçük ev aletleri satıyor, Armut.com da Almanca’da “fakir” anlamına gelen Armut markasıyla o pazarda da önemli bir oyuncu haline gelirse, bir anlamda rövanşı almış olacağız 🙂 Başarılar diliyorum…

 2. Ferit dedi ki:

  İddia ediyorum dünyanın en sıkıcı ofisleri Türkiye’de. Fabrikasyon modeli var ofislerde. Çalışanlar robotlaşmış. Siz ne kadar herşey 10 numara desenizde,biz çok iyi biliyoruzki,içinizde akşam olsada şu lanet işyerinden eve gitsem diyen bir sürü çalışanınız var.

  Sadece ekmek parası diye duruyorlar orada hepsi. Para kazanmak için çalışıyorlar,ev geçindirmek için. İnanın 1 dk durmak istemiyorlar sıkıcı,boğuk,enerjisiz ofislerinizde.

  Biraz google ofislerini örnek alın. Ne bileyim ofisin tam ortasına bi yatak koyun. Ciddiyim bu konuda. Canı sıkılan uykusu gelen yatsın uyusun.

  Bi kaç hayvan alın,ofisin içinde dolaşsın. Kedi olabilir mesela. Bu dediklerimin daha ilerisini yapan Google gibi şirketler yanılıyor olamaz demi ?

 3. Fatih dedi ki:

  Ümit Öncel’den bir isteğim var.
  “Ceket giyme abi.” Öyle alışmadık, öyle sevmedik, öyle tanımadık, olmuyor yani..

 4. ferhat güntok dedi ki:

  Armut. Com en içten dileklerimle tebrik ediyorum gerçekten başarılı bir program başarılarının devamını dilerim armut.com hep birlikte hedeflerimizi yükselteceğiz…

 5. Murat Yılmaz dedi ki:

  Ölçeklenebilir dedi ya iki saatte açılan site için 🙂 .net kullanıyorlar ne bekliyorsunuz ki. Hepsinin elinde kalitesiz pc ler. Bir tane macintosh göremedim. ! Bunlar teknolojiden çok uzak yaşıyorlar. Yazık. Ne playstation ne tenis masası hiç bişi yok. Bunlar olayı hiç anlamamış.

 6. Bercan Özcan dedi ki:

  Acaba Armut.com a 240 teklif verip 1 tane iş alabilen var mı? Merak ediyorum..

  1. Tayfun dedi ki:

   yok. İş verip teklif alabilen de yok artık.

Bir Yorum Yazın