Girişimciler, Startup Lounge biletleri satışta! [Webrazzi Summit 2017]

Girişimciler, Startup Lounge biletleri satışta! [Webrazzi Summit 2017]

Kısa bir süre önce 1 bilet fiyatına 2 bilet kampanyasıyla satışa çıkan biletlerin ardından Webrazzi Summit heyecanı resmen başlamış oldu.

Türkiye ve yakın coğrafyadan İnternet ile Teknoloji sektörlerinin buluşacağı Webrazzi Summit 2017, 18 Ekim Çarşamba günü düzenlenecek.

2 farklı sahne için ilgi çekici 10'larca konuşmacı, workshop salonları, sürprizlerle dolu fuaye alanı, girişimcilik yarışması Webrazzi Arena ve girişimcilerle dolu Startup Lounge... Dolu dolu geçecek Webrazzi Summit 2017 için biletlerinizi zaman kaybetmeden satın almanızı öneriyoruz.

Startup Lounge biletleri satışta!

Geçen seneki Startup Lounge katılımcılarından EvdekiBakıcım ekibi

Hemen yukarıdaki videoda da görebileceğiniz gibi 10'larca girişim ve 100'lerce katılımcıyla dolu olan Startup Lounge alanı, girişimciler için etkili bir tanıtım-pazarlama ve networking anlamı taşıyor. 2 Webrazzi Summit davetiyesi ve demo masasını kapsayan Startup Lounge paketimiz 4500 TL (KDV Dahil) değerinde.

Ödeme sayfasında BKM Express'i seçip ödemenizi bu yolla yaptığınızda yüzde 20 indirim kazanacağınızı ve dilerseniz taksitle de ödeme yapabileceğinizi söylemiş olalım.

Startup Lounge alanının girişimcilere sağlayacağı değerlere maddeler halinde yer vermek gerekirse;

  1. Startup Lounge paketi 2 kişi (kurucu ortaklar) için Webrazzi Summit 2017 davetiyesini ve 1 metre genişliğinde demo masasını (üzerinde girişimin logosu ve açıklamasıyla beraber) kapsar.
  2. Girişimciler, Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalar.
  3. Girişimciler, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit 2017 katılımcısıyla tanışma ve bu değerli kişilerden geri bildirim alabilme şansı elde eder.
  4. Girişimciler; Webrazzi Summit 2016’nın medya sponsorları (şu an için Bloomberg Businessweek, Fintechtime, Harvard Business Review ve Platin) başta olmak üzere konferansa katılacak basın mensuplarıyla da iletişim kurabilme imkanı yakalar.

Herhangi bir soru ya da görüşünüz içinse bize [email protected] e-posta adresi üzerinde ulaşabilmeniz mümkün. 18 Ekim'de Webrazzi Summit 2017'de görüşmek üzere!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.