Microsoft, Wunderlist alternatifi To-Do’yu tanıttı

Microsoft, Wunderlist alternatifi To-Do’yu tanıttı

2015 yılında Microsoft tarafından satın alınan ve iş dünyasın uzun süredir kullandığı proje takibi/not tutma uygulaması olan Wunderlist, yolun sonuna geldi. Bir süre içerisinde Wunderlist uygulamasının sonlandırılacağını belirten Microsoft, yeni uygulaması olan Microsoft To-Do'yu tanıttı.

Wunderlist ekibi tarafından geliştirilen Microsoft To-Do, daha sade ve kullanışlı bir tasarımlar karşımıza çıkıyor. Wunderlist uygulamasının sevilen özelliklerini de bünyesine katan Microsoft To-Do, Web, Android, iOS ve Windows için ücretsiz olarak kullanıma sunuldu. Microsoft To-Do'nun ilerleyen dönemler Mac, iPad ve Android tabletler için destek vereceğini de ekleyelim.

Hem iş hem de günlük yaşantınızı düzenlemek için geliştirilen Microsoft To-Do, proje takibi, not tutma ve hatırlatıcı görevleri görüyor. Yapılan açıklamaya göre Microsoft To-Do uygulaması kullanıcılar tarafından benimsendiğinde Wunderlist'in Microsoft tarafından sonlandıracağını da ekleyelim. Dilerseniz Microsoft To-Do uygulamasını Android için buradan, iOS için buradan, Windows için ise buradan indirebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.