Markaların mobilde dikkat çeken reklam yatırımlarına örnek: Maximum Mobil ile VR deneyimi
Dijital

Markaların mobilde dikkat çeken reklam yatırımlarına örnek: Maximum Mobil ile VR deneyimi

Maximum Mobil ile dijital yatırımlarına mobil odakta hız veren İş Bankası geçtiğimiz gün düzenlediğimiz Webrazzi Mobil 2017'de yayınladığı 360 derece videoyu tüm kullanıcılara açtı. YouTube'da 360 derece deneyimi yaşamak isteyenler yazının sonunda videoyu bulabilirler.

Bilgisayar grafiği ile gerçek görüntünün birleştiği video internet video içeriklerine göre oldukça uzun diyebiliriz, video 2 dakika 10 saniye sürüyor. Farklı bir dünyaya götürdüğü için sıkmayan videoda Maximum Mobil'in varolan iş birlikleri de seyahat eder gibi sunuluyor. Birden fazla açıdan izleyebilirsiniz ;)

360 derece ses tasarımı diyebileceğimiz Spatial Audio teknolojisi ile ses tasarımı yapılmış olan Maximum Mobil VR filmi oldukça önemli bir detaya sahip: İş Bankası'nın mobil yatırımını mobil temelinde bir reklam filmi ile tamamlıyor. İlerleyen süreçte VR odağında hangi reklam filmlerinin geleceğinin izlerini taşıyan video için belirteyim etkinlik anında VR gözlük başlığı ile deneyimi daha başkaydı. Ama Webrazzi Mobil 2017'ye gelemeyenler üzülmesin ince detayları ile dikkat çeken videoyu 360 derece izleyebilirler:

Yorumlar (1)
  1. Mahmut Mahmut

    5 sene icinde mobil coplugu olacak ulke. nasil diyen varsa yazsin uzun uzun anlatayim. mobil odeme onumuzdeki 10 yilin tek gecerli odeme sekli olacak buna uygun yasa kanun donanim ve yazilimlarin sekillenmesi icin bu konudaki bilirkisi ve otoritelerin bir araya gelmesi gerekiyor bddk gibi yada benzeri kuruluslar

Webrazzi Kariyer
Bütün Pozisyonlar
Webrazzi Etkinlikleri