Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı için erken kayıt avantajında son 5 gün
Pazarlama

Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı için erken kayıt avantajında son 5 gün

İstanbul Bilgi Üniversitesi ile birlikte düzenlediğimiz Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika eğitimizin 24. döneminde erken kayıtlar 1 Nisan’da kapanıyor. Önemli şirketlerden, alanında uzman isimlerin eğitmen olarak yer alacağı programın başlangıç tarihi ise 29 Nisan.

7 hafta boyunca devam edecek Dijital Pazarlama İletişimi Sertifika Programı, pazarlama departmanlarında çalışanlara, kariyerini dijital sektörde sürdürecek profesyonellere ve dijital dünyayı yakından tanımak isteyen orta – üst düzey yöneticilere hitap ettiğini de belirtelim.

Sertifika programıyla her geçen gün artan dijital kanalları nasıl etkin kullanacağınızı ve gerçek iş dünyasının işleyişini konularında uzman profesyonellerden öğrenebileceksiniz.

Sınırlı kontenjana sahip programda, erken kayıt için sınırlı günün kaldığını hatırlatarak bu indiriminden faydalanmak isteyenlerin buradan başvurlarını gerçekleştirebileceğini paylaşalım. Bunun haricinde eğitmen listesine ve program takvimine buradan ulaşabilirsiniz.

Yorumlar (1)
  1. Ömer Akgün Ömer Akgün

    Eğitim kadrosu hem zengin, hem de her birisi birbirinden değerli eğitmenlerden oluşuyor. Dijital pazarlamanın sürekli içerisinde olan birisi olarak bu eğitime katılanların çok faydasını göreceğini düşünüyorum. Erken kayıt avantajı da işin kaymağı olmuş :)