Özgür Bayraktar, yeni kitabında dijital işletme yönetiminin püf noktalarını anlatıyor

Özgür Bayraktar, yeni kitabında dijital işletme yönetiminin püf noktalarını anlatıyor

Dijitalleşme -hala- üzerine çok kafa yorulan ve küçükten büyüğe çok sayıda firmanın uğraş verdiği bir konu. "Dijital İşletme Bilimi" isimli ikinci kitabında bu konuya değinen Özgür Bayraktar, bildiğiniz gibi 2015 yılında Webrazzi ailesine katılmıştı.

Genç girişimcilerin ve kendilerini ya da çalıştıkları firmaları dijitalleştirmek isteyen profesyonellerin okuyabileceği 144 sayfalık bu kitabı hemen şimdi Webrazzi Store üzerinden sipariş edebilirsiniz.

Özgür Bayraktar, yeni kitabında dijitalleşmenin evrimini "Gün geçtikçe dijitalleşen yeni ekonomi düzleminde şüphesiz işletmeler için dijital dünyada da son derece cazip fırsatlar bulunuyor. Dünyada son 15 yıldır ortaya çıkan büyük işletmelerin birçoğu yapısal inovasyon üzerine kurguladığı yeni fikirleri, toplumsal ihtiyaçlarla harmanlayarak dijitalleşme sürecini ortaya çıkartıyor." şeklinde tanımlıyor.

12 TL'lik fiyat etiketine sahip olan Dijital İşletme Bilimi kitabını, Webrazzi Store üzerinden "Bir İletişim Modeli Olarak Oyunlaştırma" kitabı hediyesi ile birlikte hemen şimdi sipariş edebilirsiniz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.