Girişimciler, Startup Lounge ile girişiminize ivme katmak için son günler!

Girişimciler, Startup Lounge ile girişiminize ivme katmak için son günler!

Türkiye'nin en etkili internet konferansı olan Webrazzi Summit 2016'nın önemli parçalarından birisi de Startup Lounge. Aynı geçen sene olduğu gibi onlarca girişimci, girişimlerine ivme katmak üzere adeta bir fuar alanını andıran Startup Lounge'da olacak.

19 Ekim2de gerçekleşecek olan Webrazzi Summit için Startup Lounge'da kontenjanımız hızla tükeniyor. Eğer siz de aşağıdaki imkanlarla girişiminize ivme katmak istiyorsunız yerinizi hemen ayırtın!

Ekonomik olarak da büyük avantajlara sahip olan Startup Lounge paketimiz hakkındaki detaylar maddeler halinde aşağıda yer alıyor;

  1. Startup Lounge paketi 2 kişi (kurucu ortak ya da girişim çalışanları) için Webrazzi Summit 2016 davetiyesini ve 1 metre genişliğinde demo masasını (üzerinde girişimin logosu ve açıklamasıyla beraber) kapsar.
  2. Girişimciler, Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalar.
  3. Girişimciler, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit 2016 katılımcısıyla tanışma ve bu değerli kişilerden geri bildirim alabilme şansı elde eder.
  4. Girişimciler; Webrazzi Summit 2016’nın medya sponsorları (şu an için Arabnet, Bloomberg Businessweek, Campaign Türkiye, Fintechtime, Harvard Business Review, Stuff ve Wamda gibi) başta olmak üzere konferansa katılacak basın mensuplarıyla da iletişim kurabilme imkanı yakalar.

startup-lounge-duyuru

Son olarak Startup Lounge paketimizi dilerseniz kredi kartınızla (taksit imkanıyla) dilerseniz de havale yoluyla satın alabileceğinizi belirtelim. Bu arada Webrazzi Store’dan devam eden satışlarda BKM Express kullanıcılarını da yüzde 15 indirim fırsatı bekliyor.

Her türlü sorunuz ve havale talepleriniz için bize [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Kontenjan dolmadan hemen yerinizi ayırtın!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.