Girişimciler, Startup Lounge alanında yer almak için elinizi çabuk tutun

Girişimciler, Startup Lounge alanında yer almak için elinizi çabuk tutun

'Girişimcilerle dolu bir fuar alanı' şeklinde tarif edebileceğimiz Startup Lounge'da yer almak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Bu yıl yedincisini düzenlediğimiz, Türkiye'nin en etkilik internet konferansı olan Webrazzi Summit'in en önemli parçalarından biri de Startup Lounge. 10'larca internet girişimi, Startup Lounge alanında kendilerine verilen demo standına kurularak tüm gün boyunca girişimlerini tanıtma, geri bildirim toplama ve iş ortaklıkları kurma şansı yaratıyor.

Ekonomik olarak da büyük avantajlara sahip olan Startup Lounge paketimiz hakkındaki detaylar maddeler halinde aşağıda yer alıyor;

  1. Startup Lounge paketi 2 kişi (kurucu ortak ya da girişim çalışanları) için Webrazzi Summit 2016 davetiyesini ve 1 metre genişliğinde demo masasını (üzerinde girişimin logosu ve açıklamasıyla beraber) kapsar.
  2. Girişimciler, Startup Lounge alanında yer alarak potansiyel müşteri, iş ortağı ve yatırımcılarla tanışma fırsatı yakalar.
  3. Girişimciler, Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen 2 bine yakın Webrazzi Summit 2016 katılımcısıyla tanışma ve bu değerli kişilerden geri bildirim alabilme şansı elde eder.
  4. Girişimciler; Webrazzi Summit 2016’nın medya sponsorları (şu an için Arabnet, Bloomberg Businessweek, Campaign Türkiye, Fintechtime, Harvard Business Review, Stuff ve Wamda gibi) başta olmak üzere konferansa katılacak basın mensuplarıyla da iletişim kurabilme imkanı yakalar.

startup-lounge-duyuru

Son olarak Startup Lounge paketimizi dilerseniz kredi kartınızla (taksit imkanıyla) dilerseniz de havale yoluyla satın alabileceğinizi belirtelim. Bu arada Webrazzi Store’dan devam eden satışlarda BKM Express kullanıcılarını da yüzde 15 indirim fırsatı bekliyor.

Her türlü sorunuz ve havale talepleriniz için bize [email protected] e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Kontenjan dolmadan hemen yerinizi ayırtın!

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.