Digiturk’ün yeni CEO’su Yousef Al-Obaidly oldu
Kariyer

Digiturk’ün yeni CEO’su Yousef Al-Obaidly oldu

2015 yılında beIN MEDIA GROUP çatısı altına giren Digiturk'ün yeni CEO'su Yousef Al-Obaidly oldu. Türkiye'nin en köklü dijital yayın platformlarından Digiturk'ün yeni CEO'su Katar merkezli beIN MEDIA GROUP'ta çeşitli pozisyonlarda çalışıyor. Katar merkezli grubun yönetim kurulu başkanı ve CEO’su Nasser Al-Khelaïfi'nin yaptığı açıklamaya göre Yousef Al-Obaidly bugün itibarıyla yeni görevine başlıyacak. Bir yandan da grup içindeki diğer görevlerini yürütmeye devam edecek. Hem beIN MEDIA GROUP' Başkan Vekili görevini hem de beIN SPORTS Fransa, Amerika ve Asya- Pasifik’in Başkanlık görevini sürdürecek.

Seattle Üniversitesi mezunu olan Yousef Al-Obaidly'nin özgeçmişine bakıldığında özellikle spor odaklı yayıncılığın gelişiminde dikkat çeken işler yaptığı görülüyor. Al-Obaidly, Aralık 2013’de Nasser Al-Khelaïfi ile beraber Al Jazeera Sport’un uluslararası spor ağı beIN SPORTS’a dönüşümünü tamamlamış. Al-Obaidly, halen Katar Tenis Federasyonu Genel Sekreterliği, Katar Spor Yatırımları (QSI) Yönetim Kurulu Üyesi, Paris Saint-Germain Futbol Kulübü ve Paris Saint-Germain Hentbol Kulübü’nün Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini sürdürüyor.

Yorumlar (3)
  1. Kim olursa olsunda kardeşim birisi durdursun şu SMS leri, şikayet ediyoruz, arıyoruz, söylüyoruz, ne yaparsak yapmalım kesmiyorlar SMS leri...

    1. Son 3 haftada attiklari mesajlar DIGILIG (1), DT KAMPANYA (1), DIGITURK (5) , DIGI DUYURU (1), DIGI FILM (1). 5 farkli isimle 9 SMS atmislar. Ustune iptal linkleri hata veriyor. Musteri deneyimi nasil kotu yonetilir ornek. Devletin de bu isi yonetemediginin kaniti.

  2. Paykasa Paykasa

    Bu firmaya üye olup bulaşan bir daha kesinlikle aboneliğini iptal etmesin diye bir sürü prosedür çıkarıyorlar ve kimse bir daha üye olmak istemiyor. Şirketin bu tip politikalarını düzeltirse çok daha iyi olur.