Felis Ödülleri'ne başvuru için son 4 gün

Geçtiğimiz yıl Dijital ve Mobil bölümleri 700’ün üzerinde başvuru alan Felis Ödülleri'ne katılmayı düşünenler elini çabuk tutsun zira 23 Eylül'de başvurular kapanıyor.

Eklenen yeni bölüm ve kategorilerle bu yıl 390 farklı kategoride başvuru alacak Felis'in dijital ve mobil taraftaki ilgisi ise dikkat çekici. Dijital işlerin 22, mobil fikirlerin 24 kategoride yarıştığı Felis’te bu yıl toplam 50 seçenek bulunuyor.

Dijital bölümdeki genişlemenin içerik odaklı olduğunu belirtelim. Geçen senenin kategorileri büyük ölçüde muhafaza edilirken, özellikle online videolar arasındaki sıklet farkını ortadan kaldırmaya yönelik ayrıştırmaya gidilmiş.

Markalı içerik; video ve video dışı olarak kategorize edilirken izleyiciyi de içine çeken interaktif videolar ve webisode olarak bilinen online video serileri için ayrı kategoriler oluşturulmuş. UGC, real-time, programatik, UX ve arama motoru pazarlaması gibi bu dönemin öne çıkan kavramlarına yönelik kategorilerin eklendiği Felis dijital bölümde, özellikle sosyal medyada karşılaştığımız yaratıcı ünlü kullanımlarının da yarışabileceği toplam 26 kategori bulunuyor. Felis Ödülleri’nin belirlenen tüm bölümleri ise şunlar: 1. Açıkhava Bölümü 2. Basın Bölümü 3. Dijital Bölüm 4. Doğrudan Pazarlama Bölümü 5. Dönüştüren Pazarlama Etkisi Bölümü 6. Film Bölümü 7. Markalı İçerik ve Eğlence Bölümü 8. Medya Bölümü 9. Mobil Bölümü 10. PR Bölümü 11. Promo ve Aktivasyon 12. Radyo Bölümü 13. Sağlık İletişimi Bölümü 14. Üretimde Ustalık(Craft) Bölümü

Felis Ödülleri bu yıl 10-11 Kasım tarihlerinde yapılacak ödül töreniyle sahiplerini bulacak. Ödüllerde görüşmek üzere :)

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.