Facebook, Scorp benzeri video yorum özelliğini deniyor

Facebook, Scorp benzeri video yorum özelliğini deniyor

Facebook platformunda yapılan paylaşımlar için yeni bir yorum seçeneği eklemeye hazırlanıyor olabilir. Vide yorumları denediği tespit edilen Facebook, kullanıcıların anlık tepkilerini kaydedip, paylaşmasına kısa bir süre sonra izin vermeye başlayabilir.

facebook yorum

Farklı Facebook kullanıcılarının resmi Twitter hesaplarından yaptıkları paylaşımlar Facebook'un video yorum seçeneğini bir kamera ikonuyla eklediğini gösteriyor. iOS ve Android uygulamalarına eklenen ikonla gerek var olan bir vidonuzu gerek yeni oluşturduğunuz bir videoyu paylaşmanız mümkün hale geliyor. Facebook'un video yorum özelliğinin tipik bir Facebook paylaşımından farklı olmadığı ve otomatik gösterilmediği de notlar arasında.

facebook video comment

Facebook'un video yorum özelliğini devreye alıp almayacağı henüz net değil. Ancak özelliğin başta Scorp olmak üzere kullanıcıların birbirlerinin paylaşımlarına video yorum yaptıkları uygulamaları nasıl etkileyeceği akla gelen ilk soru. Uygulamalar için Facebook'un yeni potansiyel özelliği pek de iyi haber sayılmaz. Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Teknoloji dünyasındaki gelişmeleri takip edin. Neleri size ulaştırmamızı istersiniz?
Abonelik kaydınız başarıyla oluşturuldu.