Garanti’den bir ilk: iGaranti müşterilerine booking.com’da indirim!
Arama
Mobil

Garanti’den bir ilk: iGaranti müşterilerine booking.com’da indirim!

igaranti-booking-thumbnail

Günlük hayatta ve dijital teknolojilerin her alanında müşterilerinin yanında olan Garanti Bankası, iGaranti uygulamasıyla, dünyanın önde gelen online rezervasyon platformu Booking.com’da %4 indirim sağlıyor.

Türkiye’de ilk kez bir banka üzerinden entegrasyonun sağlandığı dünya genelinde en çok kullanılan rezervasyon sistemlerinden biri olan Booking.com iş birliği kapsamında, iGaranti kullanıcıları, www.igaranti.com.tr internet sitesinde yer alan booking.com sayfasına girerek sadece cep telefonları ve Garanti Bankası kartlarından herhangi biriyle rezervasyonunu tamamlayabiliyor. Otel ödemesi yapıldıktan sonra ise toplam tutarın %4’ü kullanıcının kartına iade ediliyor.

Garanti Bankası müşterileri bu indirimden herhangi bir sınırlama olmaksızın, diledikleri kadar faydalanabiliyor. Garanti Bankası dijital bankacılık alanında üstlendiği öncü rolle, dijital kanalları üzerinden müşterilerine sunduğu hizmetin kapsamını sürekli genişletiyor, hayatlarını kolaylaştıracak yenilikçi ürün ve hizmetlerle değer yaratmaya devam ediyor.

Yorumları GösterYorumlar Gizle (3)
  1. Berk dedi ki:

    Kulağa %4 az geliyor ama totalde güzel bir rakam çıkıyor. Bu tarz kampanyaların devamı artarak gelir umarım.

  2. Gizem dedi ki:

    Keşke airbnb ile de benzer bir iş yapabilseler

  3. Ozlem dedi ki:

    Digiavantaj.com ile Digiturk bunu 6 ay once yapmıştı zaten. Üstelik yüzde 5 iade veriyor.

Bir Yorum Yazın