Erdal Kaplanseren Webrazzi'de!
Genel

Erdal Kaplanseren Webrazzi'de!

Teknoloji yayıncılığının deneyimli ismi Erdal Kaplanseren, bundan böyle yazı ve videolarıyla Webrazzi'de. 1996'da PC Magazine Türkiye dergisini kuran ekipte çalışmaya başlayan Erdal, 20 yıllık kariyeri boyunca .net ve PCnet gibi dergileri yönetti. Yeni Yüzyıl, Milliyet, Vatan, Posta, Hürriyet gibi gazetelerde editörlük ve yazarlık yaptı. Radyo Kozmos ve NTV Radyo'da programlar hazırladı ve CNBC-e'de TV haberciliğini deneyimledi.

İki yıldan beri Layka adlı girişimiyle kendi mecralarını geliştiren Erdal Kaplanseren, teknoloji yayınlarını Ocak ayı itibarıyla Webrazzi çatısında sürdürecek.

Erdal, 2010'dan beri Hürriyet TV'de toplamda 20 milyon izlenmeyi aşan Tekno TV adlı video programını hazırlıyordu. Son yıllarda Türkiye'de ve Amerika'da yaptığı mobil internet hız testleriyle ses getiren yayınlar yapan Erdal, tüketici elektroniği başta olmak üzere teknoloji konularında yazıları ve %100 Teknoloji adında video programı ile artık Webrazzi'de.

Webrazzi ailesi olarak Erdal'a hoş geldin diyoruz.

Yorumlar (13)
 1. Muhammed Muhammed

  Gerçekten gereksiz bir satın alma olmuş webrazzi için, yoksa çok yerinde mi demeliydim?

 2. En iyi yatırım insana yapılan yatırımdır. 2016'nın en iyi yatırım ve transferlerinden biri. Teknoloji haberciliğinin duayen isimlerinden biri Erdal Kaplanseren. Tebrikler Arda ve webrazzi ailesi.

  1. Yüreklendirici yorumunuz ve övgü dolu sözleriniz için teşekkürler. Beklentilerinize ve güzel sözlerinize mazhar olmaya çalışacağım.

 3. Sosyalci Sosyalci

  Hoşgeldin Erdal Kaplanseren

  1. Hoş Bulduk. Sağolun :)

 4. Engin Sezgin Engin Sezgin

  Tranfer Maliyeti nedir? Ayrica tebrikler

 5. Kelimeler Kelimeler

  Kariyeri gerçekten çok odaklı ve dikey olarak ilerlemiş. Bu mecrada yayınlayacağı haberleri de keyifle okumayı bekliyoruz.

  Hayırlı olsun.

 6. Saygın Saygın

  Bomba gibi bir transfer olmuş ,içeriklerini takip ederim.Umarım aynı çizgide devam eder.Başarılar...

 7. Volkan Küçük Volkan Küçük

  Webrazzi nin ilk günden takipçisi olarak hoş geldin diliyorum. Zaten basarilirisin ben sadece şans diliyorum :)

 8. 3G testleriyle ilgili bir video, göz atın derim https://www.youtube.com/watch?v=BJkfQEJg7UI

 9. Erdal bey hoş gelmiş.Ancak geliştirilmeye çalışan Türk internet girişimciliği ekosisteminin en önemli isimlerinden Sina AFRA'yı yaptığı bir yatırım sonrası paylaşılan bir fotoğraf dolayısı ile, Sina beyin hak ettiği saygıyı görmezden gelerek kötü bir üslup ile yaptığı sosyal medya paylaşımının bizlerde iyi bir hatırası olmadığını da bilsin isteriz.

  1. Kelimeler Kelimeler

   Nereden gelip nereye gittiği belli olmayan bir cümle olmuş.

 10. Tebrikler Edal bey. Uzun süredir haberlerinizi okuyorum. Webrazzi bünyesine katılmanız harika olmuş. Umarım sizin için de hayırlısı budur. Tebrikler.